Angle down Atgal

Išmanūs laikrodžiai: kokį jų pasirinkti?

Šiandien jau esame įpratę pasitikrinti laiką pažvelgdami į mobiliojo telefono ekraną, bet ne į rankinio laikrodžio skydelį, tačiau įpročiai tikrai gali pasikeisti, jei nuspręsite įsigyti kur kas funkcionalesnį laikrodį.

Išmanūs laikrodžiai paskutiniu metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo, ir taip nutinka tikrai ne be priežasties: jie padeda stebėti, kiek žingsnių nueinama per dieną, ir, žinoma, gali padėti palaikyti puikią fizinę formą. Šių įrenginių pasirinkimas tikrai nėra mažas, todėl tuomet, jei atkreipsite dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, priimti vienokį ar kitokį sprendimą galėsite gerokai paprasčiau. Taigi, ką patartina įvertinti?

Išmaniojo laikrodžio programos

Natūralu, kad itin funkcionalūs smart laikrodžiai kainuoja brangiau nei tokie, kurie turi porą svarbiausių funkcijų. Taigi, įvertinkite, kuriomis laikrodžio galimybėmis tikrai naudosite – galbūt kai kurios jų bus visai nesvarbios:

  • Miego stebėsenos funkcija: jei nesate užtikrinti, kad jūsų miego kokybė yra tikrai puiki, išmanūs laikrodžiai padės tą nustatyti. Jei smart laikrodyje yra integruota tokia funkcija, pabudę ryte galėsite sužinoti, kiek valandų įmigis buvo gilus, kiek laiko miegojote, ir t.t.;

  • Pulso matuoklis: ši funkcija dažniausiai yra aktuali dviratininkams ar bėgikams, kuriems yra svarbu stebėti, ar pulsas netapo pernelyg dažnas;

  • Pranešimai ir įspėjamieji signalai: smart laikrodžiai neretai yra susiejami su išmaniuoju telefonu, todėl turėsite galimybę gauti įvairius įspėjamuosius signalus apie įeinančius skambučius ar pan. Jums neprireiks išsitraukti mobiliojo telefono, kad galėtumėte sužinoti, kas jums skambina, ir nepraleisite nė vieno svarbaus pranešimo.

Smart laikrodžio dizainas

Išmanusis laikrodis neretai tampa neatsiejama stiliaus detale, todėl renkantis patį tinkamiausią dažniausiai yra svarbu tai, koks yra laikrodžio dizainas. Galime pasidžiaugti, kad šiandien turime galimybę rinktis iš gausybės įvairių išmaniųjų laikrodžių modelių, tad visada galima nuspręsti, kokį jų vertėtų įsigyti.

Atsparumas vandeniui

Sportuojantiems žmonėms gana dažnai svarbu tai, kad išmanusis laikrodis būtų atsparus vandeniui, tad įvertinkite, ar jus dominantis įrenginys pasižymi tokiomis savybėmis. Kai kurie įrenginiai yra atsparūs tik vandens purslams, o kai kurie jų puikiai veikia ir panardinti po vandeniu, todėl prieš apsispręsdami galite tuo pasidomėti.

Baterijos budėjimo laikas ir įkrovimo tipas

Dauguma išmaniųjų laikrodžių yra įkraunami per USB jungtį, tačiau pasitaiko ir išimčių. Rinkdamiesi tinkamiausią laikrodį pasidomėkite, koks yra baterijos veikimo laikas, ir kokiu būdu turėsite galimybę įrenginį įkrauti.

Išmaniojo laikrodžio gamintojai

Šiuo metu smart laikrodžiai yra siūlomi daugybės puikiai žinomų ir dar negirdėtų gamintojų, todėl rinkdamiesi tinkamiausią prietaisą galite pasidomėti, kurio gamintojo produkcija yra sulaukusi pačių geriausių įvertinimų. Tikėtina, kad apie tam tikrus gamintojus jau esate susidarę vienokią ar kitokią nuomonę, o tuomet, jei svarstysite rinktis jums nežinomo gamintojo produkciją, galėsite pasikliauti interneto vartotojų atsiliepimais, kurių rasite ne taip ir mažai.

Smart laikrodžio kaina

Renkantis tam tikrą produkciją dažnais atvejais svarbiu kriterijumi tampa tai, kokia yra jos kaina, tad ir išmanūs laikrodžiai taip pat nėra išimtis. Tokių įrenginių įkainiai įprastai priklauso nuo to, koks yra jų funkcionalumas, kokio gamintojo produkciją svarstoma įsigyti, ir t.t. Taigi, pagalvokite, kokios laikrodžio savybės jums yra pačios svarbiausios, ir tai gali padėti priimti tinkamiausią sprendimą.

Kartais išsirinkti išmanųjį laikrodį nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad tuomet, jei jums kiltų dvejonių, galite pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų, ir padės kur kas paprasčiau priimti vienokį ar kitokį sprendimą.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite