Angle down Atgal

Išlydėtos Druskininkus „Ryterna modul Mototourism rally“ atstovausiančios komandos

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir mero patarėjas Simonas Kazakevičius susitiko su druskininkiečiais, dalyvausiančiais komandiniame nuotykiniame ralyje po visą Lietuvą „Ryterna modul Mototourism rally“.

Į susitikimą atvykusių komandų atstovams meras linkėjo sėkmės, ištvermės ir kuo daugiau gerų įspūdžių.  „Man labai smagu, kad druskininkiečiai yra savo krašto ambasadoriais. Komandų atstovams įteikiau simbolines dovanas – Druskininkų vėliavas ir marškinėlius. Ralio metu jie ne tik varžysis, bet ir pristatys Druskininkus. Linkiu sėkmingo starto, saugaus kelio ir sėkmės!“,  – sakė R. Malinauskas.

Ralis startuos rugpjūčio 22 dieną, jame Druskininkus atstovaus 4 komandos: Už Druskininkus! ( Artūras Skausmenis, Aivaras Kadziauskas, Eimantas Radzvilavičius, Vladas Radzvilavičius),  Druskiniai (Ignas Marcinonis, Karolis Lukšys), Kelių vaiduokliai (Andrius Klusikas, Darius Šapoka),  TORES 5 (Povilas Barysas, Antanas Mikalonis, Vygantas Akelis, Mindaugas Matulevičius, Mindaugas Akelis).

Ryterna Modul Mototourism Rally (MTR) – tai intelektualus, kultūrinis, pažintinis, nuo 2011 metų organizuojamas mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai važiuoja motociklais po visą Lietuva, aplanko kultūros, paveldo ir kitas vertingas krašto vietoves ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.

Renginys vyksta Baltijos kelio dienos išvakarėse. Ir tai nėra atsitiktinumas. Būtent ši mintis ir įkvėpė renginiui pradžią prieš 9-is metus. Tai lyg nauja Baltijos kelio versija – žmonių, kuriems rūpi jų kraštas. Tik šį kartą simbolinis susikibimas rankomis vyksta apjuosiant Lietuvą motociklais ir sukuriant savo Baltijos kelio maršrutą. Jungtis gali kiekvienas, iš bet kurios Lietuvos vietos. Net nevairuojantys motociklo  gali sėsti į kitą transporto priemonę ir atvykti į vieną motociklų lankomą objektą, susitikti, gyvai paspausti ranką.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite