Angle down Atgal

Išlydėti aktoriaus Mertino į paskutinę kelionę susirinko artimieji ir draugai

Šiandien Vilniuje laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ gausus būrys aktorių, pramogų pasaulio atstovų, draugų ir artimųjų susirinko paskutinį kartą atsisveikinti su netikėtai mirusiu aktoriumi Daliumi Mertinu.

Aktoriaus šeima prašė vietoje gėlių, aktoriaus atminimą pagerbti auka, kurios buvo renkamos laidojimo namuose. Suaukoti pinigai atiteks Onkohematologinių ligonių bendrijai „Kraujas“, kurios veikloje dalyvavo ir pats D. Mertinas.

„Ketvirtadienį, gegužės 4 dieną, po ilgų metų kovos su vėžiu, pasaulį paliko mylimas vyras, tėtis, senelis Dalius Mertinas. Ligai atsinaujinus paskutiniais metais Dalius išgyveno ilgą gydymo procesą, kurio metu buvo taikyti visi galimi gydymo būdai, deja, nepadėję pasveikti. Dėkojame Santariškių klinikų gydytojams ir visam personalui už atsidavimą ir pagalbą Daliaus kovoje su liga.“ – išplatintame pranešime rašo aktoriaus D. Mertino šeima.

Aktorius su žmona Laima susilaukė trijų atžalų – sūnų Dominyko ir Mykolo bei dukros Laimos Barboros.

Po ilgos kovos su vėžiu pasaulį palikęs D. Mertinas ėjo 56-uosius metus. Nepaisydamas ligos, aktorius spėjo nusifilmuoti naujame LRT serialo „Giminės“ sezone.

Atsisveikinimas laidojimo namuose vyko nuo 12 iki 17 val., o 18 val. buvo laikomos mišios Pilaitės Šv. Juozapo bažnyčioje. Žinomo aktoriaus laidotuvės vyks Nidoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite