Po pirmojo sniego pasipylė avarijos / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.
Angle down Atgal

Iškritus pirmam sniegui, nevalytose gatvėse pasipylė avarijos

Antradienio rytą iškritęs pirmasis sniegas paralyžiavo eismą. Vairuotojai dalijasi rytiniais vaizdais iš miesto gatvių ir juokauja – kelininkus žiema ir vėl užklupo netikėtai.

„Atsargiai važiuokit, didžioji dalis miesto nevalyta ir slidu“, – ankstų antradienio rytą „Kas vyksta Kaune“ grupėje pranešė vairuotojai. Anot kauniečių, dalis miesto gatvių pradėtos barstyti apie 6.30 val.

„Aleksotas, gatvė, kur važiuoja autobusas, vienas ledas“, – teigia kauniečiai ir priduria, kad vėluoja ir viešasis transportas. „Padėtis su viešuoju transportu yra tragedija.. Nepajuda iš stotelių troleibusai… Prie krašto jei sustoja, tai dar čiuožia į kraštą ant žmonių…“.

Vairuotojai praneša, kad ledas padengęs Savanorių, Europos, V. Krėvės prospektus, sudėtingos eismo sąlygos ir ne tokiose judriose miesto arterijose.

Pirmieji eismo įvykiai fiksuoti Taikos prospekte, Panerių ir Partizanų gatvėse. „Partizanų g. 4 automobiliai susidūrė užtverta visa kelio dalis link Muravos“, – informuojama „Kas vyksta Kaune“ grupėje.

Transporto priemonių spūstys, anot vairuotojų, Girionyse, Ramučiuose taip pat Lapėse.

„Kelių priežiūros“ duomenimis, prieš vidurnaktį Lietuvos vakaruose prasidėjusi šlapdriba iki 6 val. apėmė visą Lietuvą, sudėtingiausia situacija ties Kaunu ir Jonava.

„Visuose regionuose nuo 4 val. vykdomi ne tik barstymo, bet ir valymo darbai. Pirmieji barstytuvai į magistralinius kelius išvažiavo dar vidurnaktį, buvo vykdomi prevenciniai barstymai, kad ryte nesusidarytų slidumas ir kelionės būtų sklandžios“, – teigiama „Kelių priežiūros“ pranešime.

Didžiojoje šalies dalyje sninga, oro temperatūra siekia nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio, pajūryje – iki 6 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną vietomis krituliai, vyraus sniegas, šlapdriba. Daug kur plikledis, vietomis galima silpna lijundra.

Aukščiausia oro temperatūra bus nuo 0 iki 5, pajūryje – iki 7 laipsnių šilumos.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite