Angle down Atgal

Išklausyti dreverniškių pageidavimai dėl sporto aikštyno sutvarkymo

Gegužės 14 d., antradienį, Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Audronės Balnionienės, atsakingos už infrastruktūros plėtrą rajone, vadovaujama darbo grupė lankėsi Drevernoje, kur susitiko su vietos gyventojais ir išklausė jų nuomones dėl gyvenvietėje esančio sporto aikštyno sutvarkymo.

Pagal Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje esančių sporto aikštelių atnaujinimo 2018–2020 m. programą šiemet 112 tūkst. eurų suplanuota skirti 4 sporto aikštelių atnaujinimui. Balandžio mėnesį, apžiūrėjus ir įvertinus sporto aikštelių būklę, buvo nutarta ne tik pagal jau anksčiau paruoštą planą įrengti universalią sporto aikštelę, bet ir parengti viso prie buvusios mokyklos Drevernoje esančio sporto aikštyno sutvarkymo projektą.

Antradienį išklausyti vietos gyventojų norus ir poreikius į Dreverną nuvyko Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasparavičius, Sporto centro direktoriaus pavaduotojas Modestas Žukauskas, Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Laima Kaveckienė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Ugnė Tamošauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas bei Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė.

Dreverniškiai pageidavo, kad senajame stadione prie buvusios mokyklos išliktų krepšinio, futbolo bei lauko tinklinio aikštelės, būtų įrengtos vaikų žaidimų erdvė ir vieta lauko treniruokliams bei suformuota pasyvaus poilsio zona.

Mero pavaduotoja A. Balnionienė informavo, kad Sporto centras vykdo viešuosius pirkimus ir birželio menesį dreverniškiai jau turėtų džiaugtis universalia sporto aikštele. Nutarta iš aktyviausių Drevernos gyventojų sudaryti vietos grupę, kuri, bendradarbiaudama su Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistais, sudėlios pilną sporto aikštyno sutvarkymo viziją, kuri bus įgyvendinama palaipsniui. Tikimasi, kad prie lauko sporto infrastruktūros kūrimo prisidės ir bendruomenė – ne tik teikdama paraiškas įvairiems projektams, bet ir sporto aikštyno priežiūros darbais: žolės pjovimu, įrengimų priežiūra ir panašiai.

Rajone iš viso nuo 2016 metų atnaujinta 11 sporto aikštelių. Pagal ankstesnę krepšinio aikštelių atnaujinimo 2016–2017 m. programą Klaipėdos rajone buvo atnaujintos 5 aikštelės: Priekulėje prie Ievos Simonaitytės gimnazijos, Kvietiniuose, Jaunimo g. 5, Gargžduose prie „Vaivorykštės“ gimnazijos bei Laukų gatvėje, Agluonėnuose prie Etnografinės sodybos. Taip pat rekonstruotos 2 krepšinio aikštelės, kurios nebuvo įtrauktos į sąrašą: Ginduliuose, nes prie šių darbų prisidėjo bendruomenė (paruošė pagrindus) ir Sudmantuose. Kūno kultūros ir sporto departamento lėšomis įrengtos dvi futbolo aikštelės Plikiuose ir Dituvoje. Girkalių bendruomenė, gavusi finansavimą iš tarptautinių projektų, atnaujino pusę aikštelės Girkalių kaime, Draugystės gatvėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite