Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Įsiutęs vyras nužudė žmoną ir jos meilužį

Britas prisipažino, kad nužudė savo žmoną ir jos meilužį. Jis taip pasielgė sužinojęs apie sutuoktinės neištikimybę ir naktį užklupęs ją su partneriu.

Šiurpus nusikaltimas įvykdytas Naujųjų metų naktį Derbyshire’o grafystėje: Duffieldo mieste esančiame name peiliu mirtinai subadyta Helen Hancock (39 m.) ir Martinas Griffithas (48 m.).

Apie tai sausio 1-osios paryčiais policijai pranešė velionės sutuoktinis Rhysas Hancockas (40 m.). Jis maždaug 4 val. paskambino bendruoju pagalbos telefonu ir pasakė, jog yra savo šeimos namuose, kuriuose nužudė žmoną bei jos meilužį, kurie čia nakvojo.

Į įvykio vietą atvykę policininkai namo miegamajame rado dviejų žmonių kūnus su daugybinėmis durtinėmis žaizdomis, o vyro galva buvo sudaužyta buku daiktu. Moteris jau buvo mirusi, o vyrą apie 15 minučių dar bandyta gaivinti.

Kūnus apžiūrėję ekspertai patvirtino, kad lemtingą naktį būta grumtynių – naktį žudiko užklupta pora pabudo ir bandė gintis.

Nusikaltimo įrankis – didelis peilis – į negyvos moters pilvą buvo įsmeigtas taip giliai, kad matėsi tik dalis jo rankenos.

Įtariamasis žudikas sulaikytas tą patį rytą.

Pradėjus tyrimą jis buvo dukart tiriamas psichiatrų, tik pavasario pabaigoje nustatyta, kad vyras gali stoti prieš teismą.

Pirmadienį Derbio Karūnos teisme dvigubos žmogžudystės nagrinėjimas ženkliai pasistūmėjo į priekį – Rhysas Hancockas pripažino jam pareikštus įtarimus ir buvo pripažintas kaltu.

Dabar liko tik paskelbti jam nuosprendį – jo data dar nežinoma.

Teisme paaiškėjo ir įtariamojo elgesio motyvai. Vienoje mokykloje vyriausiuoju mokytoju dirbęs vyras jau kurį laiką negyveno su žmona, o antrąją Kalėdų dieną sužinojo, kad moteris turi meilužį, ši žinia jį „gerokai sukrėtė“, tad britas galiausiai ryžosi beprotiškam išpuoliui.

Tyrimo metu liudijusi žudiko motina – vyras su vaikais pastaruoju metu glaudėsi pas ją – sakė, kad sūnus prieš nusikaltimą atrodė ramus, išeidamas iš namų pasiėmė du peilius. Tuomet motina paskambino policijai ir apie tai pranešė, pareigūnams davė sūnaus telefono numerį, bet šis į skambučius neatsiliepė.

Helen Hancock taip pat buvo pedagogė – ji dirbo fizinio švietimo mokytoja. Pora bendro vedybinio gyvenimo metu susilaukė 3 vaikų.

Nužudytasis Martinas Griffithas buvo verslininkas. Jis taip pat turėjo žmoną bei buvo 2 vaikų tėvas.

AnglijaToday

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite