Angle down Atgal

Joniškio rajono darželiuose mišraus amžiaus vaikų priežiūra organizuojama tik išimtinais atvejais

Vakar įsigaliojo Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus priimtas sprendimas išimtiniais atvejais rajono darželiuose organizuoti mišraus amžiaus vaikų priežiūrą ir maitinimą.

Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“, Joniškio vaikų darželio „Vyturėlis“, Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Joniškio rajono Žagarės vaikų lopšelio-darželio „Vyšniukas“  direktoriams pavesta organizuoti mišraus amžiaus vaikų priežiūrą ir maitinimą išimtinais atvejais, jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose.

Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki šiol mišraus amžiaus vaikai buvo priimami tik Joniškio vaikų lopšelyje–darželyje „Ąžuoliukas“.

Į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigą karantino ar  ekstremalios situacijos metu išimtiniais atvejais priimami  vaikai, kurių tėvai arba vienas tėvas, jei vaiką augina vienas iš tėvų, pateikia darbdavių (įskaitant savarankiškai dirbančius asmenis) pažymas dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, arba kai vaikų priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose, t. y. į darbą privalo eiti ir būtinąsias funkcijas (darbus) atlikti abu tėvai arba vienas tėvas, jei vaiką augina vienas iš tėvų, ir nėra galimybės vaiku pasirūpinti namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą. Prašymą ir darbdavių pažymas tėvai teikia darželio, kurį vaikas lankė iki karantino paskelbimo, direktoriui. 

Dėl naudojimosi vaiko priežiūros ir maitinimo paslaugomis rajono darželiuose prašome kreiptis į darželių ar darželių-lopšelių vadovus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite