Angle down Atgal

I.Šimonytės štabo skundą VRK nagrinės gavusi visas ataskaitas

Reaguodama į kandidatės į prezidentus Ingridos Šimonytės štabo raštą dėl oponento Gitano Nausėdos politinės kampanijos finansavimo skaidrumo, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) antradienį vykusiame posėdyje nusprendė pavesti Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo kontrolės skyriui pagal turimą VRK informaciją į kai kuriuos klausimus atsakyti iškart, o į klausimus, reikalaujančius detalesnio vertinimo, bus atsakyta surinkus visus duomenis.

Anot VRK pirmininkės Lauros Matjošaitytės, turinį vertinti ir dėl jo pasisakyti yra sutarta, kai bus pateiktos visos ataskaitos bei gauti visi duomenys tiek iš pačių kandidatų, tiek ir iš kitų visuomenės informavimo priemonių.

ELTA primena, kad įtampa tarp kandidatų išaugo atsiradus nesutarimams dėl išlaidų rinkimų kampanijai. Kandidatės į šalies vadovus I. Šimonytės štabo vadovas Paulius Lukauskas kreipėsi į VRK dėl kandidato į prezidentus G. Nausėdos politinės kampanijos finansavimo bei stebėsenos.

Išankstinis balsavimas prezidento antrajame ture bei rinkimuose į EP prasidėjo pirmadienį ir tęsis iki gegužės 24 d. Rinkimai į EP ir antrą prezidento rinkimų turą vyks sekmadienį, gegužės 26 d.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite