Angle down Atgal

Įsimintiniausia Valentino diena: žaidimas, kurio pora nepamirš

Sveika konkurencija su partneriu yra vienas iš būdų padidinti jūsų tarpusavio artumą. Azartiškos lažybos su linksmomis užduotimis ne tik praskaidrins nuotaiką, bet ir puikiai tiks Valentino dienai paįvairinti.

Žinoma, šis žaidimas tinka ne tik įsimylėjėlių šventei – jį žaisti galite bet kurį dviese leidžiamą vakarą. Viskas labai paprasta: tereikia sugalvoti, iš ko lažinsitės ir ką padaryti turės laimėtojas (ar pralaimėtojas). 

Trūksta idėjų? Ne bėda – pasiūlysime, kaip žaisti ir kaip tai padaryti sėkmingai.

5 lažybų idėjos poroms

Lažinkitės iš oro. Tai viena paprasčiausių idėjų poroms, kurios dar tik įsivažiuoja į šį žaidimą. Taisyklės itin paprastos – jums reikia susilažinti, koks oras ir kokia temperatūra bus rytoj. Žinoma, negalima skaityti orų prognozių ar žiūrėti žinių. Laimi tas, kurio taikymas yra arčiausiai tiesos.

Kartu žaiskite protmūšius. Jeigu jums abiems patinka per televiziją rodomi protmūšiai, pabandykite atsakymus į klausimus paspėlioti kartu. Skaičiuokite, kuris daugiau kartų atsakė teisingai, o daugiausiai taškų žaidimo pabaigoje surinkęs bus laimėtojas.

Filmų žaidimas. Tai puiki idėja toms poroms, kurios negali gyventi be filmų. Pabandykite žiūrėdami naują filmą atspėti, kokie įvykiai jame išsirutulios, kas nutiks pagrindiniam veikėjui, antraeiliams personažams ir filmo blogiukui. Laimi daugiausiai kartų teisingai pataikęs partneris.

Kas greičiau nulups virtą kiaušinį? Jums reikia išsivirti lyginį skaičių kiaušinių ir pasidalinti juos tarpusavyje. Pradėkite juos lupti. Laimės tas, kuris savo krūvelę nulups greičiausiai!

Sporto varžybos. Kartu su partneriu išsirinkite rungtynes, kurias žiūrėsite – geriausia, kad jas galėtumėte kartu stebėti per televizorių ar internetu. Tuomet pabandykite atspėti, kuri komanda laimės, kas įmes daugiausiai kamuolių ar pataikys daugiausiai įvarčių, kam bus skirta pražanga ir panašiai.

6 pasiūlymai, iš ko lažintis

Metas nuspręsti, ką turės padaryti laimėtojas ir pralaimėtojas. Vėlgi, tai priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Štai kelios idėjos, kurias siūlome mes.

Laimėtojas išsirinks filmą, kurį kartu žiūrėsite. Laimėjote prieš savo vaikiną? Pagaliau galėsite kartu pažiūrėti tą saldžią romantinę komediją, dėl kurios jis anksčiau spyriojosi. O gal jums pavyko laimėti prieš širdies draugę? Pasinaudokite proga įsijungti filmą apie karą ar automobilių lenktynes – juk jūs šiandien pultelio valdovas.

Pralaimėjęs turi išpildyti 3 laimėtojo norus. Prisipažinkite, kiekvienas norėtume, kad partneris nebambėdamas išpildytų bent vieną norą. O čia visi trys! Galima prašyti, kad mylimasis padarytų nugaros masažą, išplautų indus ar sutvarkytų namus – visus pasirinkimus sunku ir suskaičiuoti.

Pralaimėjęs visą dieną turi persirengti kokiu nors personažu. Liepkite partneriui visą dieną išbūti persirengus kokiu nors gyvūnu, ragana, vaiduokliu ar filmo veikėju. Kas sakė, kad kostiumai priimtini tik per Helovyną ar Užgavėnes?

Pralaimėjęs visą dieną „dirbs“ laimėtojo vairuotoju. Tas, kuris pralaimi, turi visą dieną visur vežioti laimėtoją. Žinoma, mes siūlome dėl šio dalyko lažintis tik tuomet, jeigu abu partneriai turi vairuotojo pažymėjimus!

Laimėtojas išrinks, ką šiandien valgysite. Jūsų rankose – didžiulė galia! Pagaliau galėsite išsirinkti, ką valgysite pusryčiams, pietums ir vakarienei, o pralaimėjęs turės ne tik pagaminti valgį arba užsakyti maisto, bet ir negalės bambėti, kad vienas ar kitas patiekalas jam nepatinka.

Pralaimėjęs turi suplanuoti netikėtą pasimatymą. Partneris turės sugalvoti naujų būdu, kaip jus nustebinti ir palepinti. Susitarkite, kad nežinosite pasimatymo dienos ir vietos. Tegul mylimojo fantazijos niekas neriboja!

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite