Angle down Atgal

Įsilaužta į I. Stonkuvienės socialinių tinklų paskyrą: kreipėsi į gerbėjus

„Moterų pasaulyje“ iniciatyvos kūrėjai, socialinių tinklų žvaigždei Indrei Stonkuvienei šis sekmadienio rytas apkarto. Moteris pastebėjo, kad kažkas įsibrovė į jos socialinių tinklų paskyrą.

I. Stonkuvienė savo bičiuliams pasakojo, kad įsilaužėliai iš pradžių prisijungė prie jos asmeninės „Instagram“ paskyros, o galiausiai ją ištrynė.

Neilgai trukus naują paskyrą susikūrusi Indrė juokėsi, jog dabar teks ir vėl visas nuotraukas kelti iš naujo. O jų buvo tikrai daugiau nei tūkstantis.

„Nu ką, mieli draugai. Kažkas nulaužė, o galiausiai ir ištrynė mano instagram profilį... Dabar kol išsiaiškinsiu, kas ir kaip, esu stonkuvieneindre!!! Galite pasekti, o aš einu kelti nuotraukų.

Čiupt už vadžių, vėl iš pradžių“, – socialiniuose tinkluose rašė Indrė.

Prieš kurį laiką panašioje situacijoje atsidūrė su I. Stonkuviene besiskiriantis televizijos laidų vedėjas, humoristas Mantas Stonkus. Tiesa, tąkart įsilaužėliai humoristo socialinių tinklų paskyrą tiesiog pavogė, pakeisdami slaptažodį.

Kaip vėliau paaiškėjo, M. Stonkaus feisbuko paskyrą pasisavino vaikinas iš Vietnamo. Jis nedelsdamas pasikeitė profilio nuotrauką į savo ir užrašė paskyrą savo vardu. Vaikinas į paskyrą spėjo prikviesti savo draugų bei parašyti pašiepiantį komentarą: „Piratai yra tokie baisūs“.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite