Angle down Atgal

Išgirdęs, kad Natalija Bunkė laukiasi, jos mylimasis Edgaras pasakė: „smagu“

Pirmadienio pavakarę 17.30 val. „VIDO VIDeO“ laidoje svečiuosis penkios talentingos blondinės – atlikėja bei verslininkė Natalija Bunkė, vokalo mokytoja Baiba Skurstenė, ralio čempionė Aušra Gudvalytė, baleto artistė Kristina Tarasevičiūtė, pasaulio Kiokušin čempionė Monika Čiuplytė.

Kaip įprasta, laidos vedėjas merginoms parengė įvairių užduočių.

Viena jų – nuotaikingas „drąsos – tiesos” žaidimas su atlikėja Natalija Bunke. Vienas „drąsos” iššūkių Natalijai buvo paskambinti savo artimam žmogui ir pranešti, kad ji laukiasi. Kol kiti laidos dalyviai leipo juokais, Natalija susikaupusi skambino savo draugui Edgarui pranešti šią svarbią naujieną:

Edgaras: Nu?

Natalija: Ką darai?

Edgaras: Laukiu tavęs...

Natalija: Jau atvažiavai?

Edgaras: Nu…

Natalija: Klausyk, po filmavimo nuvariau į tūliką, pasidariau testą. Teigiamas.

Edgaras: Smagu...

Apie nėštumą Natalija informavo ir buvusį savo vyrą Deivydą Zvonkų. Tiesa, jo apgauti nepavyko. Išgirdęs šią Natalijos „žinią” D. Zvonkus iškart suprato, kad tai pokštas: „Jau vėl turbūt filmuojiesi kokiame šou”…

Kaip ralio čempionei, avint aukštakulnius, seksis įveikti Nemuno žiedo trasą lenktyniniu automobiliu? Ar karate čempionei M. Čiuplytei pavyks vienu pirštu suskaldyti šokolado plytas? Baibos lingvistiniai sugebėjimai: ar įmanoma kalbėti latviškai ir lietuviškai vienu metu? Balerinos K. Tarasevičiūtės iššūkis – baleto pamoka laidos vedėjui.

„VIDO VIDeO“ šią pirmadienio pavakarę 17.30 val. per LNK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite