Angle down Atgal

Išdalinti 2021 metų kelionių projekto „Pažink kaimynus Žiemgaloje“ prizai

Pažymint Lietuvos ir Latvijos sienos nustatymo šimtmečio jubiliejų, ties Adžūnų / Žeimelio siena buvo sukurti virtualūs vartai matomi per SAN programėlę. Akcijoje galėjo dalyvauti visi Lietuvos ir Latvijos gyventojai, sulaukę 7 metų amžiaus. Šiais metais akcijos objektuose padarytos asmenukės („selfiai“) turėjo būti įkeltos į mobiliąją programėlę „Kaimini Zemgale“.

Buvo sukurtas pristatomasis filmukas, kuriame visi projekto objektai, ties kuriais projekto dalyviai turėjo pasidaryti asmenukes, taip pat sukurtas interaktyvus „google“ žemėlapis, nurodantis tikslias visų objektų vietas ir koordinates. Pastebėta, kad keliautojai domisi ir nori pažinti kitas, mažiau žinomas, tačiau labai įdomias vietoves, įeinančias į projekto teritoriją.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad šių metų akcijoje dalyvavo 102 asmenys: 63 iš Latvijos ir 39 iš Lietuvos. Akcijos sąlygas atitiko ir teisę dalyvauti loterijoje gavo 66 dalyviai: 43 iš Latvijos ir 23 iš Lietuvos.

Joniškio krašte akcijos dalyviai turėjo aplankyti šiuos objektus:

  • Jolitos Skablauskaitės skverą,
  • Pėsčiųjų tiltą per Švėtės upę tarp Senosios ir Naujosios Žagarės,
  • Paukščių slėnį (Skaistgirio mst., Joniškio r.sav.),
  • Atminimo lentą ant Baltosios sinagogos fasado.

2021 rugsėjo 11 dieną prie Lietuvos ir Latvijos sienos ties Žeimeliu ir Ādžūni iš abiejų valstybių pusių atvyko šios turizmo akcijos laimėtojai, organizatoriai ir prizų steigėjai. Joniškio krašto prizą  – elekrinį paspirtuką – Vaidotui Spudui iš Pakruojo rajono įteikė Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas.

Dėkojame visiems projekto dalyviams, organizatoriams ir sakome iki kitų malonių susitikimų Žiemgaloje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite