Angle down Atgal

Mokiniai susipažino su savanoriška veikla, diskutavo ir žaidė protmūšį

Vasario 1–4 dienomis vyko netradicinės nuotolinės ugdymo karjerai pamokos, kurioje daugiau nei 50 pirmo kurso Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mokinių susitiko su programos „Social breeze“ įkūrėju Žilvinu Mažeikiu. “Social breeze“ – tai pažinties su savanoryste programa mokiniams, skatinanti įsitraukti į visuomeninę veiklą, lavinanti naujus jauno žmogaus įgūdžius ir padedanti praktiškai suvokti ne tik individualius norus, galimybes, bet ir tobulėti, kaip asmenybei. Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje besimokantys ir karjeros pamokas pasirinkę mokiniai, domėjosi savanorystės galimybėmis ir nauda, diskutavo įvairiais su savanoryste susijusiais klausimais, žaidė protmūšį.

Pasak, ugdymo karjerai mokytojos A. Abukaitienės, savanoriška veikla yra puikus būdas įgyti darbo komandoje įgūdžių, gerinti įsidarbinimo galimybes, įveikti problemas, tokias kaip socialinė izoliacija, savivertės mažėjimas, žalingų medžiagų vartojimas ar pan.

Mokiniai įsitikino, kad savanorystė yra veikla už kurią neapmokama, tačiau savanoriškos veiklos vietose pagal kiekvieno polinkius ir norus: kultūros ir meno, kūno kultūros ir sporto, sveikatos ir socialinės paramos, aplinkos tvarkymo bei kitų sričių organizacijose, galima įgyti vertingos patirties.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite