Angle down Atgal

Išankstinio balsavimo dienomis pilietinę valią jau pareiškė 5,63 proc. rinkėjų

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl dvigubos pilietybės bei Seimo narių mažinimo per keturias išankstinio balsavimo dienas balsavo 136484 rinkėjai. Tai sudaro 5,63 proc. visų sąrašuose įrašytų rinkėjų.

Daugiausiai rinkėjų balsuoti iš anksto atvyko Neringos (24,34 proc.), Palangos (10,44 proc.), Birštono (11,54proc.) savivaldybėse.

Mažiausiai rinkėjų balsavo Vilniaus (2,71 proc.), Šalčininkų (2,95 proc.) ir Šiaulių (3,21 proc.) rajonuose.

Penktadienį prasidėjo paskutinė išankstinio balsavimo Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl dvigubos pilietybės bei Seimo narių mažinimo diena.

Šalies vadovą Lietuvos piliečiai renka iš 9 kandidatų: ekonomisto Gitano Nausėdos, buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės, premjero Sauliaus Skvernelio, eurokomisaro Vytenio Andriukaičio, filosofo Arvydo Juozaičio, Seimo narių Mindaugo Puidoko ir Naglio Puteikio, europarlamentarų Valdemaro Tomaševskio ir Valentino Mazuronio.

Gegužės 12-ąją Lietuvoje vyks Prezidento rinkimai, referendumas dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo ir referendumas dėl Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite