Angle down Atgal

Išaiškintas be leidimo juodaisiais ikrais prekiaujantis asmuo

Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai išaiškino asmenį, neteisėtai prekiaujantį eršketinių žuvų ikrais.

Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, tikrindami gautą informaciją dėl galbūt neteisėtos prekybos laukiniais gyvūnais, Vilniuje, Gariūnų turgavietėje, atliko žuvų gaminiais prekiaujančios įmonės patikrinimą.

Per patikrinimą buvo nustatyta, kad asmuo, neturėdamas Aplinkos apsaugos agentūros išduoto leidimo prekiauti gyvūnais, jų dalimis ir gaminiais iš jų, prekiavo eršketinių žuvų ikrais.

Pažymėtina, kad eršketinės žuvys (Acipenseriformes spp.) įrašytos į Tarybos reglamento (EB) Nr. 338/97 A ir B priedus ir į Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencijos (CITES) I ir II priedą, todėl, neturint minėto leidimo prekiauti tokiomis žuvimis ar gaminiais iš jų, yra draudžiama.

Už nustatytą prekybos laukiniais gyvūnais pažeidimą asmeniui gresia bauda nuo 30 iki 300 eurų, taip pat privalomas eršketinių žuvų ikrų konfiskavimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite