Angle down Atgal

Iš treniruočių stovyklos Radviliškyje – į rungtynes Gruzijoje

„Sportuojantis Radviliškis“ – toks ateities tikslas ir siekiamybė.

Puiki sporto bazė lėmė ir tai, kad Lietuvos salės futbolo rinktinė treniruojasi Radviliškyje ir rengiasi rungtynėms Gruzijoje. Ir komanda, ir treneriai, iki sekmadienio dar sportuosiantys Radviliškio sporto arenoje, apsilankę Radviliškio rajono savivaldybėje ir susitikę su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu, pasidžiaugė Radviliškyje sukurta puikia sporto baze.

„Džiaugiamės, kad treniruotis sąlygos puikios. Radviliškis gali priimti bet kokio lygio komandą. Visos sąlygos tam puikios. Rinktinės pagrindinis tikslas – pasirengti Pasaulio salės futbolo čempionatui 2020 metais, kuris vyks Lietuvoje. Numatyta, kad Šiauliuose vyks vienas čempionato etapų. Treniruočių salė Radviliškyje bus skirta dviem užsienio komandoms. Gegužės mėnesį Lietuvoje lankysis FIFA atstovų delegacija, kuri vertins visas sales. Jie lankysis ir Radviliškyje“, – puikias naujienas pranešė Lietuvos salės futbolo asociacijos prezidentas Remigijus Daugėla.

Vyriausiasis komandos treneris Jevgenijus Ryvkin iš Ukrainos, Charkovo, puikus specialistas, išugdęs daug čempionų, pats stovėjęs su Ukrainos studentų komanda ant nugalėtojų pakylos aukščiausiojo laiptelio Pasaulio čempionate, padėkojo už galimybę komandai treniruotis puikiomis sąlygomis.

„Smagu girdėti, kad Radviliškyje esanti sporto bazė atitiko jūsų lūkesčius. Mūsų tikslas – sportuojantis, aktyvus, judrus Radviliškis“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Lietuvos salės futbolo (futsal) rinktinė Radviliškyje treniruojasi nuo balandžio 10 dienos. Tai – antra jų treniruočių stovykla. Jevgenijaus Ryvkino treniruojama komanda kitą savaitę sužais dvejas rungtynes išvykoje su Gruzija.

Nacionalinė rinktinė treniruosis Radviliškyje iki sekmadienio ir tą pačią dieną išvyks į Tbilisį. Balandžio 16 d. (antradienį) ir balandžio 17 d. (trečiadienį) lietuviai sužais dvejas rungtynes su Gruzijos rinktine. Abu mačai prasidės 16 valandą Lietuvos laiku.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite