Angle down Atgal

Iš Tenerifės viešbučio bandžiusi pabėgti šeima „grąžinta atgal į vidų“

Tenerifėje dirbantis policijos pareigūnas žurnalistams papasakojo apie vienos šeimos bandymą pabėgti iš antradienio rytą karantinuoto salos viešbučio. Davidas Gonzálezas Fumero sakė britų naujienų portalui Metro.co.uk, kad visus viešbučio išėjimus stebi policija ir niekam nėra leidžiama iš jo išvykti.

Jis pasakojo: „Šis viešbutis yra gana didelis ir turi tiesioginį priėjimą prie paplūdimio. Šį rytą viena šeima bandė prasibrauti pro policiją ir išvykti iš viešbučio su savo lagaminais, bet policija juos suvaldė ir jie atsisakė bandymo pabėgti.“

Pareigūnas negalėjo patvirtinti, kokios tautybės buvo pabėgti bandžiusi šeima. Jis pažymėjo, kad situacija viešbutyje yra „palyginti rami“, o svečiai gali laisvai judėti viešbučio viduje. Tačiau D. G. Fumero pridūrė, kad nerimas Quirono ligoninėje, į kurią buvo pristatytas koronavirusu susirgęs italų turistas, nemažėja.

„Pacientas iš pradžių nesakė, jog atvyko iš šiaurinės Italijos dalies ir gali būti užsikrėtęs virusu. Jis ramiai laukė savo eilės priimamajame, o vėliau ėjo į tualetą, rentgeno patalpą ir kavinę“, – sakė pareigūnas.

Primename, kad koronavirusu Tenerifėje susirgęs italų gydytojas atvyko iš Lombardo regiono, kuriame šiuo metu paskelbta nepaprastoji padėtis dėl koronaviruso grėsmės. Italijoje nuo šio viruso mirė mažiausiai septyni žmonės, dar daugiau nei 229 yra užsikrėtę.

Britų žurnalistams plačiau apie situaciją „H10 Costa Adeje Palace“ viešbutyje papasakojo ir keli jame įstrigę šios šalies turistai. 27-erių Hannah Green į viešbutį atvyko su savo vaikinu ir judviejų vienerių metų sūneliu. Ji pasakojo, kad komunikacija tarp viešbučio darbuotojų ir svečių yra „neegzistuojanti“, o apie situaciją ji sužinojo iš interneto. Moteris nesulaukė pagalbos ir iš savo kelionių agentūros.

„Žmonės gali laisvai vaikščioti po viešbutį, bet mes to nedarome, – sakė Hannah. – Mes būname savo kambaryje su kūdikiu. Mums dėl jo neramu.“

„Nemanau, kad mums leis išvykti. Mes nebenorime čia būti. Tai tikros pragaro atostogos“, – žurnalistams pasakojo jauna moteris.

Pagal Metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite