Angle down Atgal

Iš Rotušės a. 2A teritorijos iškraustomi „Sicilia“ ir „Palermo“ pastatai

Iš Rotušės pašonės, Rotušės a. 2A teritorijos, iškraustoma viena pirmųjų Alytaus picerijų.

„Sicilia“ pastato vidus – jau išardytas, šalia, tame pačiame pastatų komplekse esantis naujesnės statybos baras „Palermo“ – dar ne.

„Kavinė išardoma, daugiau komentarų šiuo klausimu nebus“, - kukliai pakomentavo moteris, atsiliepusi pastatų minėtu adresu savininko Valiaus Smaidžiūno telefono numeriu, dar pridūrusi, kad dabar baigiama griauti buvusi „Sicilia“, o paskui tai numatoma daryti su „Palermo“.

Po atsinaujinimo 2014-ųjų pavasarį „Palermo“ išdirbo iki 2018-ųjų vasaros. Baras, kur paskutiniu metu dirbo 22 žmonės, durų nebeatvėrė paskutinę 2018 m. liepos dieną, o visus darbuotojus atleido iki tų pačių metų gruodžio.

Rotušės a. 2A maitinimo vietą prižiūrėjusi ir alkoholio licenciją nr. 72 nuo 1997 m. liepos 1 d. turėjusi „Sicilia“/ „Palermo“ savininkė bendrovė „Šalmetė“ paskutinį teismą dėl licencijos verstis mažmenine alkoholinių gėrimų prekyba pralaimėjo prieš 2018 m. Kalėdas. Jai nepasisekė panaikinti tuomečio Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Jastremsko 2015 m. įsakymo dėl licencijos panaikinimo, nes laikini pastatai (paviljonai), kurie buvo leisti statyti 1994 m., nevirto stacionariais, todėl anksčiau ar vėliau turėjo būti nugriauti.

Nor ir nesmagu Alytuje matyti ne statomas, o griaunamas miestelėnų pamėgtas kavines, tačiau panašu, kad V. Smaidžiūnas „Sicilia“ ir „Palermo“ pastatus veikiančius ir taip išlaikė ilgai, mat pagal įsipareigojimus jie turėjo būti neeksploatuojami jau 2000 m., po to – nuo 2006 m.

Anksčiau turėjusi šimtatūkstantines metines pajamas, pakankamai gausiai pildžiusi mokesčių iždą, „Šalmetė“ 2019 m. kovą buvo išregistruota kaip pridėtinės vertės mokėtoja, o bankrutavo prieš pat šią vasarą. Bendrovės skola „Sodrai“ šiuo metu viršija 16 tūkstančių eurų.

ATNAUJINTA

Kaip po publikacijos pasirodymo su mumis susisiekęs kalbėjo V. Smaidžiūnas, Sicilia“ ir „Palermo“ pastatai išties ne griaunami, o iškraustomi, mat buvo parduoti nukėlimui. Pasak verslininko, artimiausiu metu jie stovės prie vieno iš ežerų Kauno link.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite