Angle down Atgal

Iš pikto šuns nasrų savo augintinį išplėšusi Dovilė: O jei tądien į lauką būtų išėjusi mano dukra?

Naujojoje Akmenėje gyvenanti Dovilė vakarykštę dieną prisimins dar ilgai. Apie tai, kas įvyko, išėjus pasivaikščioti su mylimu augintiniu, primena sutvarstyta skaudanti moters ranka ir žaizdomis nusėtas šuniuko kūnelis. Nors po įvykio praėjo jau beveik para, moteris vis dar sunkiai gali patikėti tuo, kas įvyko, ir dėkoja likimui, kad vakar su šuniuku išėjo ji, o ne moters mažametė dukra. 

Trečiadienio vakarą apie 20 val. 30 min. Naujojoje Akmenėje, Respublikos gatvėje, gyvenanti Dovilė su savo Maltos bišonu Čipu išėjo pasivaikščioti. Vos pasukusi už daugiabučio namo kampo, moteris pastebėjo keliu važiuojantį dviratininką, greta jo einantį vyrą ir pašonėje pėdinančius du didelius šunis. Dovilė sako iš pradžių nieko neįtarusi, bet dėl viso pikto, paėmė savo augintinį ant rankų. „Nežinau, ar čia kalta ruja, ar tiesiog tas šuo įpyko, kad aš pasiėmiau saviškį ant rankų, bet staiga pamačiau, kad vokiečių aviganio mišrūnas atsisuko ir ėmė bėgti link mūsų“, – prisiminimais dalijosi moteris. 

Dovilė su Čipu ant rankų greitai apsigręžė ir ėmė bėgti link savo laiptinės. Deja, šuo buvo greitesnis. „Jis mus pasivijo ir tiesiog išplėšė Čipą man iš rankų. Ėmė be paliovos jį draskyti, kandžioti. Aš ėmiau klykti, šauktis pagalbos, bet niekas man nepadėjo. Tie vyrai tiesiog abejingai nuėjo nuvyko savo keliu“, – sunkiai rinko žodžius Dovilė.

Po įkandimo – į ligoninę

Klykdama nesavu balsu Dovilė stebėjo, kaip įniršęs šuo drasko jos augintinį ir visomis jėgomis bandė jį išlaisvinti iš pikto mišrūno nasrų. „Bandžiau vieną kartą, antrą. Galiausiai užpuoliką stumtelėjau, bet tai dar labiau jį papiktino. Tada šuo puolė ir mane, kando man į ranką“, – patirtimi dalijosi moteris.

Šiaip ne taip ištraukusi apdraskytą savo augintinį, Dovilė leidosi bėgti, bet šuo vis tiek ėmė vytis. „Kol surinkau durų kodą, jis šoko man ant nugaros ir griebė už striukės. Aš smulki, mano ūgis 164 cm, tas šuo buvo kaip pusė manęs. Durys atsidarė ir mes tiesiog įgriuvome į laiptinę“, – pasakojo ji.

Dėl patirtų sužalojimų moteris buvo išvežta į ligoninę, žaizdą teko siūti. Šuniukas patyrė nemažai sužalojimų, prireiks laiko, kol viskas sugis. 

Ieškos teisybės

Socialiniuose tinkluose savo istorija pasidalinusi Dovilė sulaukė didžiulio palaikymo ir žinučių, kad tai ne pirmas atvejis, kai šis šuo puola kitus. Aplinkiniai gyventojai tikina bijantys nueiti net į parduotuvę, o kiti prisipažįsta matę, kaip jis ne kartą jau užpuolė ir kitus augintinius. 

Dėl įvykio Dovilė kreipėsi ir į policiją. Moteris sako nesiruošianti tylėti, todėl prašo atsiliepti tuos, kurie matė dviračiu važiuojantį asmenį, greta einantį vyrą su haskiu ir vokiečių aviganio mišrūnu. Ypač ji ragina netylėti tuos, kurie nuo įniršusio šuns nukentėjo. „Dėkoju likimui, kad vakar su Čipu pasivaikščioti išėjau aš, o ne mano dukrytė. Bijau net pagalboti, kaip tada būtų pasibaigusi ši istorija. Mūsų name gyvena ir vaikų ir senolių, kurie išeina pasivaikščioti su mažais šuniukais. Baisu, kad išėjęs į lauką negali būti saugus, nežinai, kas tavęs laukia“, – nuogąstavo moteris. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite