Angle down Atgal

Iš parduotuvės – varškė su metalo „priedais“

Panevėžietė Kristina nė neįtarė, kokią prekę parsineš iš prekybos centro. Vienoje Panevėžio „Maximoje“ moteris teigia įsigijusi varškės, kurioje – metalo „priedai“.

Socialiniuose tinkluose žaibiškai plinta panevėžietės įkelta nuotrauka, kurioje – išpakuotas varškės pakelis. Nuotraukoje matyti pakelyje esantis geležies gabalas, galimai kokia nors gaminimo metu nutrūkusi detalė. „Varškė su metalo gabaliukais. Panevėžio turgaus Maxima“, – vienoje panevėžiečius vienijančioje grupėje rašo moteris.

Tiesa, nėra aišku, kokio gamintojo varškę „papuošė“ šis metalas. „Kreipkitės į gamintoją. Parduotuvė visiškai nei prie ko“, – moteriai pasiūlė viena internautė. „Maxima varškės negamina“, – antrino jai kita.

Atsirado ir tokių, kurie suabejojo, ar tikrai metalo gabalas galėjo atsidurti varškės pakelyje. „Geležtis ilgesnė už varškės pakelio plotį, nebejuokinkit“, „Akivaizdu, kad moteriai dėmesio trūkumas, pati įdėjo, tai tegu ir išsiima“ – abejonėmis dalijosi kai kurie internautai.

Į moters įkeltą nuotrauką suskubo reaguoti ir prekybos centro „Maxima" atstovai, atsiprašę už nemalonumus ir paprašę panevėžietės susisiekti ir padėti išsiaiškinti situaciją.

Socialiniių tinklų nuotr.
Socialiniių tinklų nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite