Iš Lietuvos jaunių imtynių čempionato su medaliu

Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Kovo 8-9 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių imtynių čempionatas, kuriame Šalčininkų rajonui jame atstovavo trys A.Ratkevičiaus sporto mokyklos imtynininkai Alan Carikajev, Daniel Bukin ir Eduardas Ragoža.

Savo geru pasirodymu mus nudžiugino Eduardas Ragoža, iškovojęs III vietą savo svorio kategorijoje, kurioje rungėsi 15 dalyvių. Jis pralaimėjo tik vieną kovą varžovui iš Panevėžio sporto internato. Daniel Bukin šiose varžybose pelnė V vietą (18 dalyvių),o Alan Carikajev - IX vietą ( 14 dalyvių).

Eduardas Ragoža šiais metais dalyvavo trijuose Lietuvos imtynių čempionatuose (suaugusių, jaunimo, jaunių). Visuose jis užėmė trečiąsias vietas. Tikimės, kad kitais metais jaunajam sportininkui pavyks pakilti į aukštesnes vietas, nors konkuruoti su sporto internatuose besimokančiais varžovais nėra taip paprasta. Sekantis startas - Šiaurės šalių čempionatas, kuris vyks kovo mėnesį Daugpilyje (Latvija).