Angle down Atgal

Iš konkurso „Skambinu su draugu“ sugrįžus

Jau devynioliktą pavasarį Elektrėnų meno mokykla sukviečia jaunuosius pianistus iš įvairių Lietuvos meno ir muzikos mokyklų į respublikinį fortepijoninių ansamblių konkursą - festivalį “Skambinu su draugu”.

Iš kairės: Goda Žvirblytė, Akvilina Šadurskaitė, Martyna Lažauninkaitė.
Iš kairės: Goda Žvirblytė, Akvilina Šadurskaitė, Martyna Lažauninkaitė.

Kiekvienais metais, tradicija tapusio ansamblinio muzikavimo šventėje dalyvauja ir mūsų Meno mokyklos jaunieji pianistai. Šiais metais konkurse dalyvavo trys Kaišiadorių meno mokyklos ansambliai: fortepijoninis Amandos ir Adrijos Venckučių duetas (mokytojos D. Baltakienė, D. Petrokienė), Beatričės Gurskaitės ir Dominyko Lažauninko duetas (mokyt. D. Petrokienė, D. Baltakienė) bei Martynos Lažauninkaitės, Akvilinos Šadurskaitės ir Godos Žvirblytės fortepijoninis trio (mokytoja D. Baltakienė).

Elektrėnų meno mokyklos salėje skambėjo įvairi muzika: kiekvienas ansamblis turėjo atlikti du skirtingo charakterio kūrinius. Vertinimo komisiją sudarė Kauno I muzikos mokyklos mokytoja ekspertė R. Derbutienė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoja metodininkė R. Banevičienė ir Kaišiadorių meno mokyklos mokytoja metodininkė D. Pilkienė.

Šios komisijos sprendimu kaišiadorietės Martyna Lažauninkaitė, Akvilina Šadurskaitė ir Goda Žvirblytė jauniausiųjų kategorijoje buvo įvertintos diplomais. Vyresniųjų kategorijoje Beatričė Gurskaitė ir Dominykas Lažauninkas taip pat tapo diplomantais, o Amanda ir Adrija Venckutės buvo apdovanotos padėkos raštais. Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos specialiai šiam konkursui sukurtos nuostabios taurės.

Džiaugiamės, kad galime dalyvauti ir konkuruoti su kitų respublikos meno ir muzikos mokyklų mokiniais. Linkime ir ateityje mūsų mokyklos jauniesiems pianistams sėkmės ir kantrybės, dalyvaujant kituose konkursuose ir garsinant Kaišiadorių meno mokyklą!

Daivutė Baltakienė

Dalia Petrokienė
D. Baltakienės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite