Angle down Atgal

Iš „Europos“ stovėjimo aikštelės nukritusio BMW vairuotoja gavo 5 eurų baudą

Balandžio pabaigoje iš Vilniuje esančio prekybos centro „Europa“ stovėjimo aikštelės nukritusio BMW visureigio vairuotoja turės susimokėti 5 eurų baudą.

Kaip praėjusią savaitę rašė Alfa.lt, nors iš pradžių manyta, kad „Europos“ stovėjimo aikštelės savininkams teks atsakyti dėl saugumo sąlygų neužtikrinimo, prokuratūra nėra pradėjusi jokio ikiteisminio tyrimo, o Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdyboje vairuotojai buvo pradėta administracinė byla.

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja penktadienį teigė, kad administracinė byla pradėta pagal Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalį, kurioje skelbiama: „Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.“

J. Samorokovskaja taip pat teigė, kad po incidento į ligoninę patekusi vairuotoja jau buvo apklausta ir pateikė savo įvykių versiją.

Tačiau policijos atstovai pirmadienį informavo, kad vairuotoja buvo nubausta pagal 417 straipsnio 8 dalį, kurioje numatoma atsakomybė už kodekse nenumatytus KET pažeidimus. Pagal šį straipsnį gresia bauda nuo 10 iki 12 eurų, tačiau sunkiai susižalojusiai vairuotojai buvo skirta švelnesnė bauda, kadangi iki šiol nebuvo bausta už KET pažeidimus.

Visureigis tėškėsi į asfaltą

Šių metų balandžio 25 d. apie 14.43 val. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie Vilniuje, Lvovo g., nutikusį įvykį, kai iš daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės nukrito visureigis BMW. Kaip paaiškėjo, baltos spalvos visureigis krito iš penkto aukšto, pravažiavęs pro apsaugines groteles.

Žiniasklaidoje skelbta, kad šios metalinės konstrukcijos prie gelžbetonio blokų buvo pritvirtintos gan dideliais tarpais, todėl visiškai nesustabdė automobilio – šis pro apsaugines groteles pravažiavo lyg pro užuolaidas.

Iš penkto aukšto išvažiavusi transporto priemonė po keliolikos metrų skrydžio trenkėsi priekiu į asfaltą ir apvirto ant stogo, o jame buvusi 39 metų moteris patyrė sunkių sužalojimų – jai plyšo kepenys, lūžo šeši šonkauliai. Vairuotoja buvo skubiai išgabenta į ligoninę.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite