"Remerio" klubo nuotrauka
Angle down Atgal

Iš Bankoko – su didžiule patirtimi

Kovos menų klubo „Remeris“ kovotojas Linas Andrijauskas sugrįžo iš Bankoko (Tailandas), kur dalyvavo Pasaulio muai tai čempionate. Į šias aukščiausio lygio varžybas buvo susirinkę pusantro tūkstančio dalyvių – patys geriausi iš kiekvienos šalies.

„Tai buvo didžiulė patirtis, be to, teko lankytis keliuose klubuose ir dalyvauti treniruotėse, kurias vedė ne vien Tailande, bet ir visame pasaulyje žinomos muai tai žvaigždės. Tai buvo neįkainojamas pasirengimas ateities kovoms“, – sakė L. Andrijauskas.

Pirma numatyta marijampoliečio kova čempionate neįvyko jo priešininkui iš Afganistano dėl nežinomų priežasčių neišėjus į ringą. Antrame rate teko susitikti su praėjusių metų pasaulio čempionu ukrainiečiu Vasilijumi Sorokinu. Apylygėje kovoje atsilaikęs visus tris raundus Linas tituluotam priešininkui nusileido tik taškais. Po nemažai dėmesio sulaukusios kovos lietuvį gyrė ne tik kitų šalių atstovai, bet ir pats varžovas, kuris finale nusileido Tailando kovotojui ir liko trečioje vietoje.

Iš 26 gausiausios 81 kg svorio kategorijos dalyvių L. Andrijauskas užėmė 9 vietą.

Be jo, Lietuvai atstovavo dar du kovotojai iš Kauno klubo „Titanas“ – vienintelį sidabro medalį parvežęs Matas Pultaražinskas (67 kg) ir Mindaugas Narauskas (71 kg).

Daugkartinis Lietuvos čempionas, įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas 27 metų L. Andrijauskas sportuoja dešimt metų. Šiemet vykusiame Baltijos šalių čempionate iškovojo sidabro medalį.

„Linas nestokoja ambicijų, užsispyrimo, todėl dar daug ko pasieks“, – gyrė savo auklėtinį treneris Remigijus Kulikauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite