Angle down Atgal

Iš Alytaus šiauliečiai parvežė penkis medalius

Atvirose Alytaus miesto vaikų žiemos plaukimo pirmenybėse dalyvavo gausus Šiaulių plaukimo centro Delfinas sportininkų būrys. Šiauliečiai iš varžybų parvežė penkis medalius.

9-10 m. berniukų grupėje aukso medalį laimėjo Marijus Tručinskas (trenerė Dovilė Pocienė), 50 m peteliške nuplaukęs per 40,19 sek. Rungtyje dalyvavo 13 jaunųjų plaukikų.

Itin dalyviais gausioje rungtyje (101 dal.) sidabro medalį pelnė Jokūbas Venckus (treneris Andrius Bičkus), kuris 50 m laisvu stiliumi nuplaukė per 33,59 sekundės ir nuo pirmos vietos atsiliko vos per 0,06 sekundės. Po varžybų tarp berniukų pagal surinktus taškus jis užėmė antrą vietą. Jokūbas dalyvavo ir 50 m plaukimo krūtine rungtyje (49,19 sek., 6 vieta, 44 dal.)

Trečios vietos prizininku tapo nugara plaukęs Aidas Aleksandravičius (treneris Robertas Šuipis). 100 m jis įveikė per 1 min 18,41 sek. (94 dalyviai).

Nedaug nuo prizinės vietos atsiliko Justas Motiejūnas (tren. A. Bičkus) 50 m plaukimo nugara rungtyje. Iki bronzos medalio tarp 89 varžovų šiauliečiui pritrūko 0,25 sekundės (41,40 sek.).

9-10 m. mergaičių grupėje du medalius nuskynė Ugnė Petrauskaitė (treneris R. Šuipis). 50 m nugara ji įveikė per 42,49 sekundės ir iš 97 mergaičių atplaukė trečia. Pagal surinktus taškus Ugnė tarp varžybose dalyvavusių mergaičių užėmė penktą vietą. Be to, šiaulietė pelnė sidabro medalį 50 m plaukimo peteliške rungtyje (51,15 sek., 11 dalyvių).

Iš viso varžybose dalyvavo sportininkai iš 21 klubo. "Delfinas" pagal iškovotus medalius pelnė ketvirtą vietą.