Angle down Atgal

Irūnos Puzaraitės vyras Rokas: „Psichologė man padėjo atsikratyti įskiepytų kompleksų, kad vyras turi būti kietas“

Irūna Puzaraitė – Čepononienė – viena mylimiausių televizijos laidų vedėjų ir atlikėjų. Prieš pusę metų moteris susilaukė antrojo vaikelio. Šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ – interviu ne tik su Irūna, bet ir pirmą kartą prieš kameras interviu duodančiu jos vyru Roku, kurie kalbės apie tai, kaip juodu pasikeitė tapę tėvais. Irūna prisipažins – šiandien norinti stabdyti kiekvieną akimirką.

„Negaliu patikėt, kad tas mažas vaikas paskutinį kartą yra man ant rankų. Kad paskutinį kartą jį maitinu. Man skauda širdį, kad nebebus gugu, o jau bus „mama“, „tėti“. Labai vertinu kiekvieną akimirką ir nenoriu, kad vaikai užaugtų. Kiti žmonės negali susilaukti vaikų, todėl juos turėti yra apdovanojimas. Todėl jei sunku, sukąsk dantis, tai praeis”, – sako Irūna.

Irūnos vyras Rokas – kariškis, jis išėjo tėvystės atostogų. Tačiau vyras atvirai papasakos apie tai, jog iki šiol namuose galioja tam tikros kariuomenei būdingos taisyklės.

„Man nesuvokiama, kaip reikia kelis kartus kartoti. Jei sutarėm, vadinasi, taip ir vyksta viskas. Keli pasirinkimai – nepatinka, aplink, žengte marš, ir viskas. Labai paprasta. Aišku, kitiems atrodo, gal čia labai griežtai. Kad ir kaip nenorėčiau, parsinešu tą kariuomenę ir namo”, – bus atviras Rokas Čepononis.

Vyras atvirai papasakos ir apie savo charakterio pasikeitimus bei švelnėjantį būdą jam tapus tėčiu bei prisipažins, kad tam daugiausia įtakos turėjo jo apsilankymas pas psichologą. „Turėjau galimybę nueiti pas psichologę. Ir ji man padėjo atsikratyti vaikystėje įskiepytų kompleksų. Ar tai auklėjimas buvo, ar iš kiemo laikų atėjo supratimas, kad vyras turi būti kietas. Ji išmokė atsiverti, nebijoti savęs – esu, koks esu. Gyvenimo kokybė pagerėjo 100 kartų. O, atsiradus vaikams, tapau laisvas. Kai gimė vaikai, labai verkiau, tapau jautrus”, – pasakos Irūnos vyras kariškis Rokas.

Ar planuoja pora trečiąjį kūdikį? Kokią naują veiklą jiedu pradėjo drauge? Ir dėl ko šiandien labiausiai išgyvena Irūna? Jau šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK, laidoje „Bus visko“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite