Sportas2020 m. Liepos 15 d. 12:35

Irkluotojai ir toliau džiugina puikiais yriais

138564

Liepos mėn. 11-12 dienomis Trakuose vyko atrankinė regata į Lietuvos irklavimo jaunių ir jaunimo rinktines, kurios dalyvaus rugsėjo mėnesį vyksiančiuose Europos čempionatuose. Joje puikiai pasirodė Kauno rajono sporto mokyklos irkluotojai.

Pergales iškovojo vienviete ir dviviete porine valtimi irklavusi Dovilė Rimkutė, Justas Kuskevičius buvo stipriausias dvivietėje porinėje ir. iškovojo 3 vietą vienvietėje valtyje.

Kaip visada nepralenkiami buvo broliai dvyniai Domantas ir Dovydas Stankūnai.

Trečiąją vietą vaikinų jaunių grupėje dviviečių be vairininko valčių klasėje iškovojo Simonas Loda ir Arnas Venskūnas.

Jaunių merginų grupėje šioje valčių klasėje pirmos buvo Gustė Vaškevičiūtė ir Ieva Mariničiūtė.

Šie sportininkai iškovojo teisę startuoti Europos jaunių ir jaunimo čempionatuose.

Atrankinėje regatoje šauniai pasirodė Augustė Šablinskaiė, irklavusi vienviete valtimi. Puikius fizinius duomenis turinčiai 2006 m. gim. sportininkei (ūgis 185 cm..) tai – pirmasis startas ir varžybų patirties kaupimas.

Varžybų praktikos ir noro nugalėti nestokojantys Arijus Viršutis ir Titas Kazokaitis (gimę 2004 m.), buvo jauniausi atrankoje dalyvavę sportininkai.

Regatoje irkluotojams teko didelis krūvis – pirmąją dieną 2000 m. distanciją reikėjo įveikti 3 kartus, antrąją -2.

Norintiems dalyvauti šioje regatoje būtina sąlyga yra žiemos periodu dalyvauti kontroliniuose testavimuose, kurie vyksta vieną dieną. Ryte – bėgimas 5 km., po 30 min.– irklavimas treniruokliais maksimaliu greičiu 2 kartus po 150 metrų, po valandos poilsio – irklavimas treniruokliais 2000 m. ir po 3 valandų poilsio – irklavimas jauniams 15 km., o jaunimui ir suaugusiems – 17 km. Tik įveikusieji visas šias rungtis įgijo teisę startuoti vasaros atrankinėje regatoje.

Linkime sportininkams geros vasaros ir gerų rezultatų ateinančiose regatose.