Irkluotojai D. Nemeravičius ir S. Ritteris pasaulio taurės etape Poznanėje finišavo šešti

Poznanėje (Lenkija) vykstančio antrojo pasaulio irklavimo taurės etapo vyrų porinių dviviečių valčių finale sekmadienį lietuviai Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritteris užėmė šeštąją vietą.

Mūsiškiai 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 44,62 sek.

Nugalėjo šveicarai Barnabe Delarze ir Romanas Roeoeslis (6.32,84). Antri finišavo britai Johnas Collinsas ir Graeme‘as Thomasas (6.33,05), treti - vokiečiai Timas Ole Naske ir Stephanas Kruegeris (6.34,43). Lietuvius taip pat aplenkė Lenkijos (6.34,74) ir Australijos (6.42,90) irkluotojai.

Vyrų porinių keturviečių valčių B finale nugalėjo lietuviai Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Rolandas Maščinskas bei Aurimas Adomavičius (6.17,180). Galutinėje įskaitoje jiems atiteko septintoji pozicija.

Vyrų vienviečių valčių grupėje lietuvis Mindaugas Griškonis užėmė aštuntąją vietą. Mūsiškis B finale sekmadienį finišavo per 7 min. 32,72 sek. ir buvo antras. Jį aplenkė Robertas Mansonas (7.31,61) iš Naujosios Zelandijos.

Neįgaliųjų irklavimo varžybų vyrų vienviečių valčių finale lietuvis Augustas Navickas finišavo penktas - 11 min. 47,79 sek. Nugalėjo ukrainietis Romanas Polianskis (10.28,05).