Sportas2017 m. Gegužės 31 d. 10:10

Irklavimo čempionate plungiškiai iškovojo medalius

Plungė

5042

2017 m. gegužės 27-29 d. Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo jaunių-jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo Plungės irkluotojai.

Jaunių merginų grupėje du bronzos medalius iškovojo Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinė Ieva Žemgulytė. Vieną bronzos medalį I. Žemgulytė iškovojo, 500 metrų distancijoje irkluodama dvivietę baidarę kartu su marijampoliete Guste Surdokaite. Antrąjį medalį plungiškė iškovojo, 200 metrų nuotolio rungtyje irkluodama keturvietę baidarę.

Jaunimo grupėje aukso medalį iškovojo Plungės baidarių ir kanojų klubo atstovas Tomas Vauras. Keturvietės baidarės įguloje irklavęs plungiškis 200 metrų distancijoje finišavo pirmas.

Mantas Gadeikis, irkluodamas vienvietę kanoją, 1000 metrų ir 500 metrų nuotoliuose užėmė ketvirtą vietą.

Plungės irkluotojus treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.