Angle down Atgal

Ir per karantiną Kaune naujagimius pasiekia savivaldybės dovana

Kauno miesto savivaldybė rado sprendimą, kaip karantino sąlygomis įteikti kūdikio kraitelius šeimoms, susilaukusioms vaikelių.

Savivaldybės administracijos atstovės Eglės Čekavičienės teigimu, vaiko registraciją bei kitus formalumus tėveliai dėl karantino sėkmingai tvarko internetu, o nuo šios savaitės kraiteliai saugiai pristatomi tiesiai į pagausėjusius namus.

„Jau kelios dešimtys šeimų sulaukė Kauno dovanų, atkeliaujančių tiesiai į namus. Vengdami tiesioginio kontakto ir saugodami mūsų mažuosius kauniečius, patys susisiekiame su tėvais telefonu ir susitariame dėl kūdikio kraitelio pristatymo. Nors šiuo metu situacija visoje šalyje išties neeilinė, stengiamės pasveikinti mažylius su gimimu bei palinkėti, kad visi nauji kauniečiai augtų laimingai. Dar kartą raginame gyventojus saugoti save bei aplinkinius ir likti namuose“, – sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus vedėja Agnė Augonė.

ELTA jau skelbė, kad nuo 2020-ųjų kūdikio kraitelius gauna visi kauniečiai, per tris mėnesius užregistravę savo gimusias atžalas Kauno mieste. Taip pat galioja reikalavimas, kad ir patys tėvai būtų deklaravę gyvenamąją vietą čia ne mažiau nei tris mėnesius iki kūdikio gimimo.

300 eurų vertės kūdikio kraitelį sudaro iš viso keturios dalys: vaiko priežiūros vadovas, prisiminimų knyga – albumas, mažylio priežiūros reikmenys ir Kauno dovanų kortelė, leisianti atsipalaiduoti patiems tėveliams.

Panašiu principu sudaryti ir kūdikio kraiteliai, kuriuos Kauno rajono savivaldybė dalina naujagimių susilaukusioms savo gyventojų šeimoms jau trejus metus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite