intymūs žaidimai, lubrikantas, pora, erotika
Angle down Atgal

Intymūs žaidimai: kodėl lubrikantą reikėtų naudoti kiekvienai porai?

Kalbant apie intymų gyvenimą, nesvarbu, kas jums patinka, tačiau geriausia žaisti pagal šias taisykles: kuo drėgniau, tuo geriau.

Visa tai garantuoja lubrikanto naudojimas, o didžiausias erotinių prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje aistra.eu siūlo įvairių lubrikantų variantų ir atskleidžia, kodėl tai naudoti yra visiškai normalu ir netgi – būtina.

Remiantis Indianos universiteto tyrimu, 70 procentų iš 2445 apklaustų moterų teigė, kad lubrikantas padarė sueitį daug malonesnę.

Taigi, atsikratykite minties, kad lubrikanto patepimas yra vienintelis susijaudinimo požymis ir pradėkite pasitikėti partnerio žodžiais.

Jei jūs naudojate lubrikantą tik dėl makšties sausumo, tai laikas išeiti iš komforto zonos. Naudokite lubrikantą ne tik mažinti trintį lytinio akto metu, bet ir suteikti drėgnumo makšties odai ar visapusiškai geresniam malonumui. Lubrikantą galite panaudoti įvairiems savo sugalvotiems seksualiniams žaidimams.

Pagalvokite apie lubrikantą, kaip apie paskatinimą savo moteriškumui – ar būdą sutaupyti laiko, kai norisi užsiimti intymiais santykiais, bet kažkur skubate.

Kokio tipo lubrikantą turėtumėte nusipirkti?

Perkant verta pagalvoti apie skirtingus lubrikanto tipus tam, kad pasirinktumėte sau tinkamiausią.

Lubrikantai būna įvairių tipų. Gali būti vandens ar silikono pagrindu. Yra ir hibridinių lubrikantų, kurie susideda iš vandens ir silikono.

Hibridiniai lubrikantai, tokie kaip „Pasante TLC“ dažnai yra vandens ir silikono deriniai ir turi abiejų elementų. Yra daugybė skirtingų formų, kurios puikiai atitinka jūsų poreikius.

Lubrikantai vandens pagrindu

Vandens pagrindo lubrikantai, žinomi kaip „universalūs“, nes gali būti naudojami praktiškai bet kurioje jūsų sugalvotoje veikloje, net ir su silikoniniais žaislais. Aistra priduria, kad vandens pagrindo lubrikantus taip pat saugu naudoti su prezervatyvais – tiek su lateksu, tiek ir be jo. Pasak Aistros, jie gali sumažinti prezervatyvų suplyšimo riziką.

Vaginaliniui seksui tinkamas yra „YESforLOV Moisturising“ drėkinantis lubrikantas. Šis natūralus drėkinamasis asmeninis lubrikantas, kuris subalansuoja makšties pH, tuo pačiu sumažina trintį. Šio tepalo tipas yra populiariausias dėl trijų priežasčių: jis netepa jūsų rūbų, lengvai patenka ant odos ir lengvai nusiplauna vandeniu.

Bet jei turite tikrai jautrią odą norėsite išbandyti lubrikantą silikono pagrindu, kuris yra tarsi šilkas ant jūsų jautrios odos. Kadangi silikonas yra hipoalergiškas, dauguma žmonių nepatirs alerginės reakcijos. Šio tipo lubrikanto naudojimas taip pat trunka ilgiau.

Jei jus domina kažkas ilgalaikio, kurį reikia rečiau taikyti, galite taip pat rasti sau tinkantį.

Puikus silikono variantas yra „PJUR MED SOF GLIDE“, pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų.

Vienintelis trūkumas? Jūsų lubrikanto silikonas gali pabloginti silikoninių žaislų paviršių. Aistra sako, kad kai taip atsitinka, jūsų žaislai tampa mažiau higieniški, nes dėl to silikone atsiranda įbrėžimų, kuriuose gali augti bakterijos.

Jei dalijatės sekso žaisliukais arba naudojate juos su daugiau nei vienu partneriu, žaisdami su žaislais būtinai naudokite vandens pagrindo lubrikantą, kad užtikrintumėte savo saugumą. Laimei, silikoninius pagrindo lubrikantus yra saugu naudoti su prezervatyvais.

Natūralus lubrikantas

Nerimaujate, kokius ingredientus ten deda? Natūralūs lubrikantai buvo išgaunami per pastaruosius porą metų, nors vis dar diskutuojama, ką iš tikrųjų reiškia „natūralus lubrikantas“.

Iš esmės ieškokite produktų, kurių sąraše būtų tiek natūralių, tiek nedaug ingredientų. „PJUR WOMAN ALOE“ yra puikus pasirinkimas, nes jis susideda iš alavijo, o „PJUR MED VEGAN GLIDE“ yra natūralus veganiškas lubrikantas, be parabenų turintis kvapą ir skonį.

Kaip atrasti teisingą kelią

Nėra vieno „teisingo“ lubrikanto naudojimo būdo. Norite suteikti sau malonumą? Tačiau jūsų kūnas dar nėra tinkamai susijaudinęs? Čia jums pagelbės lubrikantas, kuris padės patirti dar malonesnius pojūčius.

Taigi, nebijokite lubrikanto tepti tiek, kiek norite ir kur jums to reikia – tai gali būti makštis, varpa ar išangė.

Išsiaiškinę, kuris lubrikantas jums tinkamiausias, galbūt norėsite jį šiek tiek pašildyti rankose. Tai nėra būtina, tačiau, jei praleisite šį žingsnį, lubrikantas gali būti šiek tiek šalotas ant jūsų kūno. Jei naudojate prezervatyvą, nepamirškite lubrikanto, kurio pagrindas nėra aliejus, tepti į išorę!

Nesvarbu, ar naudojate prezervatyvus, diafragmas ar dantų užtvankas, lubrikantas gali padėti sumažinti trintį ir padaryti lytinį aktą malonesnį jums ir jūsų partneriui.

Sveika makštis turėtų išlaikyti pH lygį nuo 3,5 iki 4,5, todėl lubrikantas, kurį naudojate, taip pat turėtų būti maždaug tokio paties lygio.

Visada atkreipkite dėmesį į išvardytus ingredientus.

Aistra taip pat siūlo rasti tokį, kuriame nebūtų parabenų, glicerino ir naftos, kad būtų sumažinta infekcijų rizika. Jei naudojate prezervatyvus ir žaislus, raskite lubrikantą, kuris yra tinkamas lateksui, gumai ir plastikui.

Nesvarbu, kokios yra jūsų lubrikanto naudojimo priežastys, atminkite – tai paprastas ir įdomus būdas paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą. Įsigyti įvairių lubrikantų puikiomis sąlygomis galite elektroninėje parduotuvėje aistra.eu.

Taigi, eikite ir tepkite!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite