intymūs žaidimai, lubrikantas, pora, erotika
Angle down Atgal

Intymūs žaidimai: kodėl specialų skystį reikėtų naudoti kiekvienai porai?

Kalbant apie intymų gyvenimą, nesvarbu, kas jums patinka, tačiau geriausia žaisti pagal šias taisykles: kuo drėgniau, tuo geriau.

Visa tai garantuoja specialaus skysčio naudojimas, o didžiausias erotinių prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje aistra.eu siūlo įvairių šio skysčio variantų ir atskleidžia, kodėl tai naudoti yra visiškai normalu ir netgi – būtina.

Remiantis Indianos universiteto tyrimu, 70 procentų iš 2445 apklaustų moterų teigė, kad šis produktas padarė sueitį daug malonesnę.

Taigi, atsikratykite minties, kad šio skysčio patepimas yra vienintelis susijaudinimo požymis ir pradėkite pasitikėti partnerio žodžiais.

Jei jūs naudojate jį tik dėl makšties sausumo, tai laikas išeiti iš komforto zonos. Naudokite šį produktą ne tik mažinti trintį lytinio akto metu, bet ir suteikti drėgnumo makšties odai ar visapusiškai geresniam malonumui. Šį produktą galite panaudoti įvairiems savo sugalvotiems seksualiniams žaidimams.

Pagalvokite apie jį, kaip apie paskatinimą savo moteriškumui – ar būdą sutaupyti laiko, kai norisi užsiimti intymiais santykiais, bet kažkur skubate.

Kokio tipo specialų skystį turėtumėte nusipirkti?

Perkant verta pagalvoti apie skirtingus jo tipus tam, kad pasirinktumėte sau tinkamiausią.

Jų būna įvairių tipų. Gali būti vandens ar silikono pagrindu. Yra ir hibridinių, kurie susideda iš vandens ir silikono.

Hibridiniai, tokie kaip „Pasante TLC“ dažnai yra vandens ir silikono deriniai ir turi abiejų elementų. Yra daugybė skirtingų formų, kurios puikiai atitinka jūsų poreikius.

Produktai vandens pagrindu

Vandens pagrindo produktai, žinomi kaip „universalūs“, nes gali būti naudojami praktiškai bet kurioje jūsų sugalvotoje veikloje, net ir su silikoniniais žaislais. Aistra priduria, kad vandens pagrindo specialų skystį taip pat saugu naudoti su prezervatyvais – tiek su lateksu, tiek ir be jo. Pasak Aistros, jie gali sumažinti prezervatyvų suplyšimo riziką.

Lytiniui aktui tinkamas yra „YESforLOV Moisturising“ drėkinantis produktas. Šis natūralus drėkinamasis asmeninis skystis, kuris subalansuoja makšties pH, tuo pačiu sumažina trintį. Šio tepalo tipas yra populiariausias dėl trijų priežasčių: jis netepa jūsų rūbų, lengvai patenka ant odos ir lengvai nusiplauna vandeniu.

Bet jei turite tikrai jautrią odą norėsite išbandyti specialų skystį silikono pagrindu, kuris yra tarsi šilkas ant jūsų jautrios odos. Kadangi silikonas yra hipoalergiškas, dauguma žmonių nepatirs alerginės reakcijos. Šio tipo produkto naudojimas taip pat trunka ilgiau.

Jei jus domina kažkas ilgalaikio, kurį reikia rečiau taikyti, galite taip pat rasti sau tinkantį.

Puikus silikono variantas yra „PJUR MED SOF GLIDE“, pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų.

Vienintelis trūkumas? Šio produkto silikonas gali pabloginti silikoninių žaislų paviršių. Aistra sako, kad kai taip atsitinka, jūsų žaislai tampa mažiau higieniški, nes dėl to silikone atsiranda įbrėžimų, kuriuose gali augti bakterijos.

Jei dalijatės sekso žaisliukais arba naudojate juos su daugiau nei vienu partneriu, žaisdami su žaislais būtinai naudokite vandens pagrindo tepalą, kad užtikrintumėte savo saugumą. Laimei, silikoninius pagrindo skystis yra saugu naudoti su prezervatyvais.

Natūralus lubrikantas

Nerimaujate, kokius ingredientus ten deda? Natūralūs produktai buvo išgaunami per pastaruosius porą metų, nors vis dar diskutuojama, ką iš tikrųjų reiškia „natūralus tepalas“.

Iš esmės ieškokite produktų, kurių sąraše būtų tiek natūralių, tiek nedaug ingredientų. „PJUR WOMAN ALOE“ yra puikus pasirinkimas, nes jis susideda iš alavijo, o „PJUR MED VEGAN GLIDE“ yra natūralus veganiškas produktas, be parabenų turintis kvapą ir skonį.

Kaip atrasti teisingą kelią

Nėra vieno „teisingo“ šio skysčio naudojimo būdo. Norite suteikti sau malonumą? Tačiau jūsų kūnas dar nėra tinkamai susijaudinęs? Čia jis jums pagelbės, padės patirti dar malonesnius pojūčius.

Taigi, nebijokite jo tepti tiek, kiek norite ir kur jums to reikia – tai gali būti įvairios intymios vietos. 

Išsiaiškinę, kuris jums tinkamiausias, galbūt norėsite jį šiek tiek pašildyti rankose. Tai nėra būtina, tačiau, jei praleisite šį žingsnį, lubrikantas gali būti šiek tiek šalotas ant jūsų kūno. Jei naudojate prezervatyvą, nepamirškite produkto, kurio pagrindas nėra aliejus.

Nesvarbu, ar naudojate prezervatyvus, diafragmas ar dantų užtvankas, šis produktas gali padėti sumažinti trintį ir padaryti lytinį aktą malonesnį jums ir jūsų partneriui.

Sveika makštis turėtų išlaikyti pH lygį nuo 3,5 iki 4,5, todėl skystis, kurį naudojate, taip pat turėtų būti maždaug tokio paties lygio.

Visada atkreipkite dėmesį į išvardytus ingredientus.

Aistra taip pat siūlo rasti tokį, kuriame nebūtų parabenų, glicerino ir naftos, kad būtų sumažinta infekcijų rizika. Jei naudojate prezervatyvus ir žaislus, raskite produktą, kuris yra tinkamas lateksui, gumai ir plastikui.

Nesvarbu, kokios yra jūsų specialaus skysčio naudojimo priežastys, atminkite – tai paprastas ir įdomus būdas paįvairinti jūsų intymų gyvenimą. Įsigyti įvairių šių produktų puikiomis sąlygomis galite elektroninėje parduotuvėje aistra.eu.

Taigi, eikite ir tepkite!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite