Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Internete plinta reto žiaurumo vaizdo įrašas: „dėdė piktas“ sumušė, įtariama, laisvo elgesio moterį

Naktį iš pirmadienio į antradienį internete – daugiausiai feisbuke ir pokalbių platformoje „Discord" – ėmė plisti šokiruojantis vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas nežmoniškas elgesys su, kaip įtariama, seksualines paslaugas teikiančia moterimi.

Vaizdo įrašas, kurį greičiausiai darė pats smurtautojas, yra kelių minučių trukmės. „Nu ką tu, žertva“; „dėdė piktas“ – tokie žodžiai girdėti vaizdo įraše, kuris prasideda nuo, greičiausiai, ašarinių dujų panaudojimo prieš bejėgę moterį. „Visą balioną ant tavęs išpurkšiu, žertva“, – girdisi smurtautojo žodžiai.

Rodos, kad smurtauti vyras pradėjo vos užėjęs į butą, nes vaizdo įraše iš pradžių matyti lauko durys, batai. Po kelių minučių smurtautojas iš buto pasišalina.

Vyras, nufilmavęs šį vaizdo įrašą, kelias minutes muša tik gintis bandančią moterį, taip pat rusiškai jai sako, kad Lietuvoje ji daugiau nebedirbs. Nepatvirtintais duomenimis, nukentėjusi moteris – seksualines paslaugas teikti į Lietuvą atvykusi rytinių valstybių gyventoja.

Žiauraus smurtautojo nesustabdė net kruvina aukos nosis – vyras toliau rusiškai aiškino, kad Lietuvoje moteris nedirbs, ir dar tris kartus spyrė koja į galvą, į lytinius organus purškė ašarinėmis dujomis.

Galiausiai, pats pajutęs neigiamą ašarinių dujų poveikį, vyras toliau filmuodamas išėjo iš buto. Vaizdo įrašas baigiasi filmuotojo paaiškinimu, kad šiandien jis itin piktas. „Su merga susiėdžiau“, – teigia filmavęs vyras.

Iš pačios vaizdo įrašo pradžios galima suprasti, kad smurtautojas yra jauno amžiaus, apie tai rusiškai šneka duris atidariusi moteris.

Policijai žinoma

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis sakė, kad policija apie šį vaizdo įrašą yra informuota, tačiau jį filmavęs asmuo dar nėra nustatytas. „Dabar aiškinamės, kas čia per įrašas ir iš kur jis galėjo atsirasti“, – sakė R. Matonis.

Galiausiai paaiškėjo, kad teisėsauga jau spėjo išsiaiškinti šio įvykio aplinkybes, apie tai Lietuvos policija paskelbė feisbuke.

„Galime nuraminti visuomenę. Viešoje erdvėje plintantis įrašas yra senas, jame matomas vyras nustatytas, jam pareikšti įtarimai Vilniaus apskr. policijos atkiekamame ikiteisminiame tyrime. Ačiū visiems, kurie matydami įrašą, neliko abejingi“, – rašoma policijos žinutėje.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite