Angle down Atgal

Internete plinta nuotrauka iš G. Nausėdos susitikimo su R. Karbauskiu bei S. Jakeliūnu: tai vyko prieš keletą metų

Prieš antrąjį prezidento rinkimų turą socialiniame tinkle „Facebook“ į viešumą iškilo nuotrauka, kurioje užfiksuotas vienas kandidatų Gitanas Nausėda, prie vieno stalo besišnekučiuojantis su Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininku Ramūnu Karbauskiu bei Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku Stasiu Jakeliūnu.

Ši nuotrauka žaibiškai ėmė plisti socialiniame tinkle. Su G. Nausėdos štabo atstovais susisiekti nepavyko – komunikacijos vadovo Aisčio Zabarausko telefonas arba užimtas, arba neatsiliepiama. Alfa.lt žiniomis, nuotrauka daryta restorane „Mano guru“ 2016 m. Tą patvirtino ir pats kandidatas.

„Dėkoju oponentams, neišsigandusiems to vargo ir surinkusiems mano pastarųjų 3 metų fotografijų archyvą. Galbūt Lietuvai būtų geriau, jei tiek jėgų būtų skirta kūrimui, o ne mano asmeniui, bet tikriausiai to sunku tikėtis. Ši nuotrauka daryta 2016 metais. Nuo to laiko buvau susitikęs su daugelio Lietuvos partijų atstovais. Matyt, ir su Gabrieliumi Landsbergiu ne vieną mano nuotrauką turite. Kaip sakė po pirmojo turo mano oponentė, „dabar visos priemonės naudotinos“, bet negi tik tiek tų propagandos priemonių teturite? Ir negi manote, kad jomis apgausite Lietuvos žmones?“ – retoriškai klausė G. Nausėda.

Alfa.lt primena, kad ketvirtadienį konservatorė Rasa Juknevičienė taip pat parašė apie susitikimą su G. Nausėda. Ji tvirtino, kad dar prieš pirmalaikius TS-LKD rinkimus G. Nausėda galimai prašė Vygaudą Ušacką pašalinti iš partijos.

„Sako, duočiau savo pavardę, tačiau po skyrius nevažinėčiau, kampanijoje nedalyvaučiau. Mano atsakymas buvo paprastas – tokiu atveju jūs pralaimėsite. Vygaudas yra partijos narys, jį žmonės pažįsta. Ir tada – dar vienas ups! Išgirdau klausimą, ar negalima būtų Vygaudo išmesti iš partijos“, – rašė R. Juknevičienė.

Reaguodamas į tokius parlamentarės žodžius, G. Nausėda teigė, kad šiame įraše yra daug melo. „Vienintelis tikras faktas, ką parašė p. Juknevičienė, – mūsų susitikimas buvo“, – teigė jis. Pasak G. Nausėdos, visa kita yra pramanai, pradedant neva nusivylimu kuklia susitikimo vietos aplinka ir baigiant klausimu dėl V. Ušacko išmetimo iš partijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite