Angle down Atgal

Internete plinta kraupus vaizdo įrašas: mažą mergaitę po lova nutempia „vaiduoklis“ (vaizdo medžiaga)

Daugiau nei 9 milijonai žmonių socialiniame tinkle „TikTok“ peržiūrėjo šiurpinančią filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuota po lova staiga pradingstanti maža mergaitė. Daugelis įsitikinę, kad kūdikio monitorius įamžino paranormalių jėgų apsireiškimą.

Išsigandęs mergaitės tėtis įsitikinęs, kad jo dukterį užpuolė „vaiduoklis“. Šiurpus vaizdo įrašas užfiksuotas vėlų vasario 21-osios vakarą. Iš pradžių jame nematyti nieko neįprasto – maža mergaitė savo kambaryje guli lovoje. Tuomet lyg kažką pamačiusi ir susidomėjusi mažylė nučiuožia ant grindų ir žiūri po lova. Netrukus vaikas pradingsta po lova, ima isteriškai verkti ir šauktis mamos.

„TikTok“ vartotojas joshdean0222 pirmadienį pasidalijo šiuo vaizdo įrašu, kurį vartotojai spėjo peržiūrėti daugiau nei 9 milijonus kartų.

„Mano dukrą tempė po lova... Žmona mano, kad ji pati nuropojo, bet ją kažkas tempė“, - rašė jis. Kitame vaizdo įraše vaiko mama atbėga į kambarį, pakelia lovą ir ištraukia iš po jos išsigandusią dukrą. Įrašo pabaigoje kambaryje akimirkai pasirodo neaiškus šviesulys.

Komentatoriai, peržiūrėję šiuos vaizdus, pasidalino į dvi stovyklas. Vieni teigia, kad tai neabejotinai antgamtinių jėgų apsireiškimas, kiti situaciją bando paaiškinti racionaliai.

„Vaikas tikrai nebūtų verkęs ir kvietęs mamos, jei po lovą būtų palindęs savo noru“, - komentavo vienas vartotojas.

„O velnias, ne. Ji nešliaužė, ją įtraukė. Pamačiusi tokį vaizdą būčiau paėmusi savo vaikus ir nešdinčiausi iš ten“, - rašė kita moteris.

Tačiau kiti mano, kad už šio keisto incidento slypi racionalus paaiškinimas.

Vienas skeptikas rašė: „Ji pradėjo verkti, nes nebegalėjo išlįsti iš po lovos, todėl supanikavo. Nepraraskite sveiko proto, žmonės.“

Kitas vartotojas sutiko sakydamas: „Logiškas paaiškinimas yra toks, kad ji tiesiog norėjo išsitraukti iš po lovos kokį nors žaislą, tada suprato, kad įstrigo arba išsigando, nes buvo viena tamsoje“.

O kokia jūsų nuomonė? Ar vaizdo įraše gali būti užfiksuotas paranormalus reiškinys?

Parengta pagal www.dailystar.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite