Angle down Atgal

Informacija tėvams dėl mokesčio už darželį karantino metu

Karantino metu, nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d., privalomai sustabdžius ugdymo, mokymo ir studijų procesą visose švietimo įstaigose, informuojame, kad mokesčio už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, mokėti nereikia.

Pagal galiojančią 2017 m. birželio 30 d. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos patvirtintą tvarką, mokestis už vaiko ugdymą ir maitinimą netaikomas šeštadieniais, sekmadieniais, švenčių dienomis, švietimo įstaigų uždarymo metu ir jei priešmokyklinio ugdymo grupės veiklos trukmė yra 4 valandos. Taip pat nustatyta, kad kai švietimo įstaiga ar grupė uždaroma dėl karantino ar paskelbus epidemiją, tėvai už nelankytas dienas švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nemoka mokesčio už vaiko maitinimą.

Saugokime save ir kitus. Likite namuose, nesirinkite grupelėmis viešose vietose, ypatingai nesilankykite vaikų žaidimų aikštelėse. Mūsų visų sąmoningumas, atsakomybė ir karantino metu nustatytų reikalavimų laikymasis padės apsisaugoti nuo grėsmingo koronaviruso plitimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite