Angle down Atgal

Informacija apie Druskininkų ligoninės darbo tvarką karantino metu

Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu dėl karantino paskelbimo ir siekiant užkirsti kelią tolesniam naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimui, nuo kovo 16 dienos Druskininkų ligoninėje sustabdytos planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, draudžiamas ligonių lankymas ir siuntinių perdavimas.

Stacionarinės paslaugos

 • Planinis stacionarinis gydymas Druskininkų ligoninėje stabdomas, todėl prašome nevykti guldymui į Ligoninę visą karantino laikotarpį.
  • Druskininkų ligoninėje gydytojai įvertins Jūsų klinikinius duomenis pakartotinai, remiantis medicinine dokumentacija, ir susisieks su Jumis individualiai dėl vėlesnio stacionarizavimo ir kitų būtinų veiksmų.

Ambulatorinės paslaugos

 • Planinės gydytojų konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos stabdomos.
 • Ambulatorinių medicininės reabilitacijos paslaugų ir profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymo teikimas atidedamas.
  • Iš anksto pirmam vizitui užsiregistravę pacientai turi kreiptis į savo šeimos ar siuntimą išrašiusį gydytoją ir aptarti neatidėliotinų ambulatorinių paslaugų būtinumą.
  • Jūsų šeimos gydytojai (arba gydytojai, siuntę konkrečiai ambulatorinei paslaugai), atsižvelgdami į Jūsų klinikinę situaciją, galės pasikonsultuoti su Druskininkų ligoninės specialistais dėl šių paslaugų būtinumo ir atlikimo neatidėliotinai. Kontaktai žemiau.
 • Esant neatidėliotinai būtinybei, gavus Druskininkų ligoninės gydytojo patvirtinimą, bus paskirtas individualus konsultacijos laikas ir ligoninė apie tai informuos pacientą. Vėliau esant galimybei, ambulatorinių paslaugų teikimas bus organizuojamas nuotoliniu būdu, jį fiksuojant medicininėje dokumentacijoje. Apie tai bus informuojama papildomai, sekite informaciją ligoninės tinklapyje www.druskligonine.lt
 • Pacientai, kuriems paskirta pakartotinė konsultacija (buvo paskirti instrumentiniai ar laboratoriniai tyrimai, paskirta atvykti pakartotinai po paskirto gydymo), gali skambinti tos srities specialistui.

Dėkojame už Jūsų supratingumą, kviečiami būti sąmoningais, atsakingais ir laikytis nustatytos tvarkos.

Primename, kad visas naujienas, susijusias su COVID-19 galite sekti LR Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje www.sam.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite