Angle down Atgal

„Influencerė“ Gabrielė, kalbanti apie sveiką gyvenseną: savo figūra reikia susirūpinti kuo anksčiau, o ne prieš pat vasarą

Artėjant vasarai vis dažniau pradedama galvoti, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų. Tačiau ar susirūpinti verta tik pavasarį? Žmonių, kurie apie savo kilogramus pradeda galvoti tik prieš pat vasarą, sako nesuprantanti „influencerė“, sveiko gyvenimo būdo šalininkė Gabrielė Urbonaitė. Mergina pataria sportuoti ir maitintis sveikai visus metus.

Reikia suprasti, ką darai ne taip

„Instagrame“ slapyvardžiu „Missgabyte“ pasivadinusi mergina savo paskyroje dalinasi sveiko gyvenimo būdo patarimais ir pasakoja, kad savo pačios gyvenimo būdą pradėjo keisti prieš keletą metų, kai užlipusi ant svarstyklių buvo nepatenkinta ant jų rodomais skaičiais.

Suėmusisave į rankas mergina nepradėjo ieškoti „tuščių“ dietų, kurios jai padėtų numesti svorio, o pirmiausia pradėjo gilintis, ką daro neteisingai. Nuomonės formuotoja pradėjo dalyvauti įvairiuose sveikos gyvensenos seminaruose ir konsultacijose. Po šių permainų jauna mergina pastebėjo, kaip sveiko gyvenimo būdas tapo jos kasdienybė.

„Mitybos planą išmečiau į šiukšlių dėžę“

„Kai pradėjau savo svorio metimo kelią, užsisakiau mitybos planą mėnesiui pas vieną dietistę. Buvau motyvuota ir pasiryžusi pakeisti savo mitybą iš pagrindų, tačiau gavusi mitybos planą nuliūdau. Plane esantys patiekalai manęs ne tik nesužavėjo, tačiau ir kėlė šleikštulį. Dvi dienas mėginau valgyti pagal man individualiai sukurtą planą ir antrą dieną mano planas iškeliavo į šiukšlių dėžę“, – pasakoja „influencerė“. 

Tuomet mergina ėmė ieškoti sveikesnių alternatyvų, kuriomis galėtų pakeisti savo mėgstamus produktus, o paskatinta artimųjų savo sveikais receptais ir patarimais ėmė dalintis „Instagram“ paskyroje. 

Sveika gyvensena – visus metus

Visus metus subalansuotai besimaitinanti, sportuojanti ir kasdien daug vaikštanti Gabrielė tą patį daryti rekomenduoja ir kitiems, nes sveikai gyventi ir savo kūnu rūpintis reikia ne tik prieš vasarą, bet ir visus metus.

Nesuprantu žmonių, kurie susiima tik prieš vasarą. O kas vėliau? Atėjus rudeniui ir vėl vyraus traškučiai prie televizoriaus? Aš siekiu pakeisti daugelio požiūrį apie sveiką gyvenimo būdą, išsikelti ilgalaikius tikslus ir taip gyventi visada, o ne tik iki vasaros“, – samprotauja mergina. 

„Influencerė“ nerekomenduoja laikytis dietų, nes pasak jos, dietos gali sukelti atvirkštinį poveikį ir privesti prie rimtesnių sveikatos sutrikimų. Mergina siekia padėti suprasti žmonėms, kad subalansuotas maistas tai nėra virta vištienos krūtinėlė su sausais brokoliais, o subalansuotas maistas gali būti skanus, naudingas ir gražiai atrodyti. 

Nebūtina atsisakyti mėgstamo maisto 

Tam, kad prieš vasarą nereikėtų susirūpinti savo figūra, Gabrielė rekomenduoja savo mitybos racione po truputį pakeisti saldumynus į vaisius, uogas arba ieškoti sveikesnių desertų alternatyvų. Baltus miltus keisti pilno grūdo miltais, įprastus makaronus – taip pat pilno grūdo. Reikia stengtis išmesti iš savo mitybos raciono sultis, gazuotus gėrimus ir gerti daugiau vandens, nesaldintų arbatų. 

Vakarui pasirinkti lengvesnį, baltyminį maistą, vengti miltinių patiekalų, makaronų, ryžių. Nereikia atsisakyti viso mėgstamo maisto, tiesiog jį šiek tiek apriboti ir stengtis desertais mėgautis pirmoje dienos pusėje. Na ir, žinoma, labai svarbu judėti – kasdien padaryti bent 10 tūkstančių žingsnių, sportuoti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite