Angle down Atgal

Industrinio stiliaus baldai: kodėl verta rinktis?

Pastaraisiais metais visame pasaulyje išpopuliarėjęs industrinis, nenušlifuotas stilius atranda vis daugiau gerbėjų ir Lietuvoje.

Metalo ir stiklo konstrukcijas lietuviams siūlančios įmonės „Statybų agentas“ atstovas Kęstutis Kučiauskas sako, kad žmonėms šiandien vis mažiau reikia dirbtinio tvarkingumo ar idealių formų – namų interjeruose vis dažniau vyrauja paprastumas, ilgaamžiškumas ir griežtesnės linijos.

Ilgaamžiška, patvaru, stilinga

Industrinis stilius pabrėžia šiuolaikinių namų patogumą ir paprastumą, todėl gali būti plačiai pritaikomas – tiek loftinio tipo būstuose, tiek ir nuosavuose namuose ar senos statybos butuose. Šiek tiek mūro, metalo ir stiklo – kas gali būti gražiau?

Kelios priežastys, kodėl verta namuose rinktis industrinį stilių:

Paprastumas. Galbūt svarbiausia priežastis, kodėl industrinis stilius taip išpopuliarėjo, yra ta, kad jis nesiekia būti perdėtai prabangus ar ekstravagantiškas. Šio stiliaus baldai turi ryškias, tvirtas linijas ir aiškiai išpildo visus reikalavimus. Jūs nebijosite sulaužyti stalo metalinėmis kojomis ar sėstis ant tokios kėdės.

Funkcionalumas. Industrinio stiliaus architektūroje svarbiausia – patogumas ir saugumas, todėl konstrukcijos privalo būti funkcionalios. Šis stilius pirmiausia atsirado gamyklose, kurios laikui bėgant buvo pritaikytos gyvenamajai paskirčiai. Šiandien tokios buvusios gamyklos yra vieni geidžiamiausių būstų pasaulyje, o jų stilių bandoma atkartoti įvairiuose kituose būstuose ar biuruose.

Patvarumas. Dėl metalo tvirtumo ir ilgaamžiškumo industrinio stiliaus baldais džiaugsitės ne vienerius metus. Dar geriau tai, kad su metais šios konstrukcijos tik įgauna „charakterio“, tad kuo puikiausiai atrodys ir po dešimties ar dvidešimties metų. Žinoma, kaip su bet kuriais baldais, svarbi ir tinkama priežiūra – reguliarus baldų kojelių valymas ir saugojimas nuo įbrėžimų.

Draugiškumas aplinkai. Daugeliui žmonių svarbu gyventi „žaliai“, kuo mažiau pakenkiant gamtai, o industriniame stiliuje kaip tik ir vyrauja ilgametės ir natūralios medžiagos – stiklas, mūras, betonas ar metalas. Metalinės konstrukcijos gali būti gaminamos iš perdirbto metalo, todėl skatina aplinkos tausojimą ir mažina vartotojiškumą.

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

„Statybų agentas“ – metalo ir stiklo konstrukcijų profesionalai

Industrinio stiliaus namams įkvėpti galima ne tik baldais. Metalo ir stiklo pertvaros – tai pagrindinis „UAB“ statybų agentas „arkliukas“. Ši stilinga naujiena Lietuvoje išpopuliarėjo palyginti neseniai, tačiau sulaukia vis daugiau susidomėjimo, sako įmonės direktorius K. Kučiauskas.

Industrinio stiliaus metalo ir stiklo pertvaros padės atskirti namų erdves išsaugant erdvės pojūtį – toks pagrindinis jų privalumas. Be to, jos prideda namų interjerui šarmo, paverčia jį išskirtiniu. Kitas metalo ir stiklo pertvarų pliusas yra tas, kad jas įmontuoti galima ir jau gyvenamose patalpose. „Pertvarų montavimo procesas – tvarkingas, palyginti švarus ir gana greitai atliekamas“, – sako K. Kučiauskas.

Jo teigimu, tokias pertvaras klientai dažnai renkasi loftinio tipo būstuose ar biuruose. „Net ir grožio salonuose jas montuojame. Sakykime, salone yra kelios vietos darbuotojams, ir mes šiomis pertvaromis galime jas suskirstyti taip, kad darbuotojai ir turėtų privatumo, ir galėtų matyti, kas dedasi aplinkui“, – pasakoja įmonės atstovas.

UAB „Statybų agentas“ gamina pačias įvairiausias metalines konstrukcijas: stilingai atskirti namų erdves padės metalo ir stiklo pertvaros, o būsto interjerą į kitą lygį perkelsite šiuolaikiniais baldais. Tai gali būti valgomojo stalas, kėdės ar naktiniai staliukai, kurių metalines konstrukcijas pagamins ir sumontuos „Statybų agento“ atstovai. Įmonė dirba visoje Lietuvoje. Kreipkitės jau šiandien!

Kontaktai:

Kęstutis Kučiauskas, UAB „Statybų agentas“
Tel. nr. +370-686-64060
El. paštas: kestutis.kuciauskas@gmail.com  

www.statybuagentas.lt
www.facebook.com/statybuagentas/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite