Angle down Atgal

Indrė Stonkuvienė: „Šaltas vanduo kasdien yra privalomas dalykas”

Indrei Stonkuvienei veiklos gyvenime netrūksta. Kad energijos ir jėgų suktis kasdienybės darbuose nepritrūktų, Indrė stengiasi kiekvieną dieną skirti laiko sportui ar mankštai. Bet svarbiausias dalykas, anot Indrės, yra šaltas ežero vanduo. „Maudytis šaltame vandenyje kasdien – privalomas dalykas. Kad būtų tonusas ir geras ūpas”.

Puikią fizinę formą Indrė demonstruos šeštadienio vakarą BTV žaidime „Protas ir jėga”, kuriame sau į porą pasikvietė gerą bičiulę, verslininkę Eriką Vitulskienę.

„Žinot, būna alfa vyrai, tai jūs abi man esate alfa moterys”, – sveikindamasis su dviem puikiai Lietuvoje pažįstamomis moterimis juokavo Rolandas Mackevičius.

Vienas Rolando klausimas išmušė Indrę iš vėžių. Jame reikėjo atspėti trijų Lietuvoje žinomų žmonių amžių. Indrė Stonkuvienė, kuri jau daugelį metų yra puikios draugės su Monika Linkyte, pasimetė, nes nežinojo, kiek Monikai metų. „Žinau, kad Aušrinė Armonaitė yra jaunesnė už mane, Valančiūnas irgi. Bet Monika. Mano draugė Monika. Aš nežinau, kiek jai metų. Kokia gėda”, – kalbėjo Indrė.

Pamankštinti ir protą, ir raumenis kartu su Indre Stonkuviene ir kitais laidos dalyviais galėsite jau šį šeštadienį 19.30 val. žaidime visai šeimai „Protas ir jėga” per BTV. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite