Angle down Atgal

Indrė Stonkuvienė atsiprašo: „Neatsilaikiau įtampai ir provokacijai“

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos šou pasaulio atstovai rinkosi į apdovanojimus „Žmonės 2020“. Tiesa, renginys kiek apkarto televizijos laidų vedėjai Indrei Stonkuvienei.

Žinoma moteris pratrūko tapusi renginio vedėjo pokštų taikiniu. Primename, kad jau renginio pradžioje Giedrius Savickas pašaipiai pastebėjo, kad I. Stonkuvienė sėdi atokiau nuo buvusio vyro, humoristo Manto Stonkaus. „Na, bet jums tetrūksta tik pusvalanduko“, – komentavo jis. Būtent kūrinio „Pusvalandukas“ autorius, atlikėjas Vidas Bareikis, jau kelis mėnesius yra siejamas su I. Stonkuviene, su kuria neseniai kartu keliavo į Ameriką.

Pati Indrė buvo nominuota „Metų mylimiausio“ žmogaus apdovanojimui. Šią nominaciją laimėjo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Tuomet laidų vedėja ir pratrūko – griebusi iš G. Savicko rankų mikrofoną kandžiai rėžė: „Norime pasveikinti visų influencerių vardu. Mere, sveikiname. 4 tūkst., wow. 253 tūkst., wow. (...) Jokios aferos čia nėra.“

Penktadienį I. Stonkuvienės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasirodė emocingas laiškas, kuriame ji atsiprašo už jausmų protrūkį ir paaiškina jo priežastis.

„Na, kad naktis nemiegota, tai jau faktas. Ir tam yra svarios priežastys: 1) ankstyvas skrydis į Airiją, kurioje laukia du pasirodymai. 2) ir žmonių apdovanojimai... Ilgai mąsčiau, kas įvyko. Laikotarpis, kuriame esu ir kurį išgyvenu, yra beproto jautrus, skaudus, tuo pačiu naujas ir nepatirtas. Niekada nežaidžiau pijarinių žaidimų, nekūriau jokių strategijų, kaip iš asmeninių išgyvenimų darytis reklamą. Laukiau šio vakaro, nes nesu tokio pobūdžio renginių dažnas svečias. Būtų melas jei sakyčiau, kad nesitikėjau, kažko panašaus... Tačiau, kas vyko renginio metu, pradedant renginio vedėjų scenarijumi jau tiesioginės transliacijos pradžioje ir baigiant provokaciniais juokeliais... kuriuos vadinčiau pašiepiančiais... Moteriškai neatsilaikiau įtampai ir provokacijai. Ir ne dėl statulėlės ir apdovanojimo. Labai noriu dar kartą pasveikinti Alytaus merą už pelnytą pergalę. Emocijos pagauta pati nepajutau kaip atsistojau išgirdusi, su visa pagarba, Giedriaus kreipimąsi į mus influencerius su pašaipa... Neatsimenu ką sakiau... tiek daug emocijų vienu metu, tiek daug minčių. Suklydau. Reikėjo pasijuokti iš savo sunkaus laikotarpio, bet man dar nėra juokinga. Skaudu. Ir nepamirškim, juk žmonių renginys. Suklysti žmogiška. Atsiprašau“, – viešai socialiniame tinkle rašo I. Stonkuvienė.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite