Angle down Atgal

Incidentas I. Šeiniaus aikštėje „Širvintų šilumai“ kainiuos 9000 eurų

Birželio paskutinėmis dienomis daug diskusijų socialiniuose tinkluose sukėlė incidentas Širvintose, kuomet UAB „Širvintų šiluma“ bokštelis užvažiavo ant aikštės centre įrengto fontano, kurio paviršius įlūžo. Vairuotojo teigimu, jis nežinojo, kad toje vietoje yra fontanas ir ten važiuoti draudžiama.

Dėl šio įvykio buvo nukeltas šiandien - liepos devintąją - turėjęs įvykti iškilmingas renovuotos aikštės atidarymas.

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė socialiniame tinkle Facebook atskleidė, kokie nuostoliai buvo padaryti nelaimingo atsitikimo metu.

„Ir šiandien po visų pasiaiškinimų raštu ir žodžiu lieka neaišku, ko ir kodėl UAB „Širvintų šiluma“ autobokštelį vairavęs darbuotojas, prikabinus lentelę prie stulpo ties I. Šeiniaus gatve (video pažymėta raudonai) nusprendė įvažiuoti į aikštę. Ko ten važiuoti, kai teritorija dar aptverta statybinėmis tvoromis, kai apsisukti, apvažiuoti ir išvažiuoti yra visa Igno Šeiniaus gatvė?
Po šio incidento centrinėje Širvintų aikštėje sulaukiau daugybės jūsų komentarų, analizavimo, nuomonių. Pradedant nuo to, kad tai buvo žiopla klaida, baigiant spėjamu politiniu sąmokslu...
Kas tai buvo iš tikrųjų, kiekvienas turime savo nuomonę.
Mano asmenine nuomone, UAB „Širvintų šiluma“ darbuotojas, vairavęs automobilį, kuris yra atsakingas už viso miesto elektrą, negalėjo nežinoti, kurioj aikštės vietoj yra fontanai. Juk erdvė nusėta purkštukais ir apšvietimo lempomis. O jo priimtas sprendimas ant jų važiuoti – tyčia ar netyčia – šiandien jau aišku, kad kainuos apie 9000 Eur.
Šią žalą atlyginti turės UAB „Širvintų šiluma“. Ir kaip įmonė tai padarys, yra jos vidinis reikalas.
Širvintiškiams, manau, svarbu, kad ilgokai užtrukę aikštės įrengimo darbai būtų užbaigti. Todėl svarbu žinoti, jog projekto rangovas atstatymo darbus atliks artimiausiu metu.
Ačiū visiems, kurie komentuoja, klausia, dalinasi nuomone – manau, kad tai parodo, jog nesate abejingi.

Vis dėlto tam, kad teiktume kažkokius pamąstymus ir patarimus labai svarbu turėti žinių apie projektą.
- Aikštės ir fontano zonos konstrukcijas projektavo licencijuoti specialistai
- Darbų kokybę prižiūri specialią licenciją turintis techninis prižiūrėtojas
- Pagal visus teisės aktus aikštės rekonstrukcijai buvo išduotas statybos leidimas
- Fontano zonos danga išlaiko iki 3 t. svorį. Tuo tarpu UAB „Širvintų šiluma“ autobokštelis sveria 3,8 t
- Būkite ramūs – žiemą ši teritorija bus prižiūrima ir valoma, tik ne mechanizuotu būdu, kaip tai daroma įvairiose zonose su sudėtingais įrenginiais“, - rašo Ž. Pinskuvienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite