Angle down Atgal

„In Umbra“ - išskirtinio dizaino patalynė ir puiki Kalėdų dovana su nuolaida

"IN UMBRA" siūlo savo gamybos satino patalynę. Natūralios medvilnės patalynė gaminama 3 kolekcijų: ENIGMA su tamsoje šviečiančiais piešiniais, ROMANTICA su subtiliu nėrinių dekoru ir vienspalvė patalinė su kontrastinės spalvos kantu LINEA.

Išskirtiniausia iš jų - su šviečiančiais piešiniais. Dieną patalynę puošiantys jaunatviški ON/OFF ženklai arba romantiški drugelių piešiniai, naktį pradeda švytėti žaismingu ir paslaptingu švytėjimu.

Piešiniai atspausdinti ant audinio žmogaus odai nekenksmingais dažais. Specialaus pigmento dėka, piešiniai šviečia visą laiką, kol yra tamsoje. Kuo tamsiau, tuo ryškiau šviečia piešiniai.

Be standartinių dydžių ir spalvų derinių, patalynė gali būti siuvama pagal kliento poreikius ir pageidavimus - galima rinktis iš 12 skirtingų spalvų satino audinių arba kombinuoti šias spalvas tarpusavyje, derinant jas prie savo interjero, lovos spalvos arba pižamos.

Galima rinktis kontrastinį arba patalynės spalvos krašto kantą, patalynę gali būti visai be kanto arba su Oksford tipo kraštu. Patalynę įvairiais būdais galima dekoruoti nėrinių juostomis. Galimi įvairūs patalynės matmenys.

Iki 2019 metų pabaigos visai patalynei taikoma 15% nuolaida. Nuolaida taikoma IN UMBRA tekstilės ir dizaino studijoje ir IN UMBRA tinklapio elektroninėje parduotuvėje.

Perkant internetu, reikia nurodyti nuolaidos kodą InUmbra15.

Be patalynės IN UMBRA taip pat gamina užuolaidas su pilnu parinkimo, projektavimo ir montavimo paslaugų spektru, siūlo įvairius audinius užuolaidoms ir baldams, tapetus bei interjero projektavimo paslaugą.

Patalynę bei kitas minėtas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti IN UMBRA tekstilės ir dizaino studijoje adresu Ateities g. 1, Dainų k., Šiaulių raj. (prekybos centras Avitela Architektų gatvėje) arba įmonės tinklapyje: www.inumbra.lt

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite