Angle down Atgal

In memoriam Zigmantui Abromavičiui

2020 m. kovo 31 d. netekome atsidavusio savo darbui ir buvusio ilgamečio UAB „Radviliškio šiluma“ bendrovės direktoriaus Zigmanto Abromavičiaus.

Zigmantas Abromavičius gimė 1947-01-04 Radviliškyje.

1972 m. baigė Kauno politechnikos institutą, įgijo elektros pavarų ir pramonės įrenginių automatizavimo specialybę. Nuo 1996 m. iki 1997 m. dirbo katilinės operatoriumi.

1997 m. balandžio mėn. buvo paskirtas eiti Radviliškio šilumos tinklų viršininko pareigas. 2010 m. direktorius Zigmantas Abromavičius atsisveikino su UAB „Radviliškio šiluma“, išėjo į užtarnautą poilsį.

Zigmantas Abromavičius asmeniškai įnešė žymų indėlį įgyvendinant bendrovės veiklos strategiją, organizavo ir vykdė gamybinę bei komercinę veiklą, numatė priemones jai pagerinti.

Zigmanto Abromavičiaus mirtis – tai skaudi netektis artimiesiems ir su juo dirbusiems UAB „Radviliškio šiluma“ bendrovės darbuotojams.

Visada pasitempęs, aktyvus, bendraujantis, išmanantis savo darbą, reiklus – toks ilgametis direktorius Zigmantas Abromavičius išliks visų jo kolegų, draugų ir, žinoma, šeimos narių atmintyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite