Imtynininkei D. Domikaitytei - „Grand Prix“ turnyro Ispanijoje bronza

Etaplius.lt nuotr.
Reporteris Lina Etaplius žurnalistas

Madride (Ispanija) vykusiame 18-jame Ispanijos „Grand Prix“ moterų imtynių turnyre lietuvė Danutė Domikaitytė svorio kategorijoje iki 68 kilogramų iškovojo bronzos medalį.

Mažajame finale Lietuvos sportininkė 1:0 įveikė Kanados imtynininkę Olivią Di Bacco.

Pirmuose ratuose D. Domikaitytė ant menčių paguldė ispanę Noelia Lalin ir meksikietę Dianą Mirandą, tačiau pusfinalyje jai teko pripažinti olimpinių žaidynių prizininkės ir šių metų Europos čempionės švedės Jenny Fransson pranašumą.

Kamilė Gaučaitė (iki 72 kg, 6 dalyvės) įveikė Kristina Jeriominą iš Rusijos, tačiau pralaimėjo patyrusioms ir tituluotoms imtynininkėms Martinai Kuenz iš Austrijos, lenkei Agnieszkai Wieszczek-Kordus ir Signe Marie Fidje iš Norvegijos. Kamilė turnyre užėmė penktą vietą.

Dešimtoje vietoje liko Auksė Rutkauskaitė (iki 55 kg, 12 dalyvių). Ji 4:8 nusileido Čekijos imtynių veteranei Lenkai Hockovai Martinakovai.

Kornelija Zaicevaitė (iki 57 kg, 17 dalyvių) 2:4 pralaimėjo ispanei Gracielai Sanchez Diaz.

Tarptautiniame turnyre grūmėsi 127 imtynininkės iš 18 valstybių

Po turnyro mūsų šalies rinktinė pasilieka tarptautinėje treniruočių stovykloje ruoštis pasaulio čempionatui.