Angle down Atgal

Ilona Šaparauskienė: „Drąsiai renkuosi permainas“

Darbą pradėjo Lazdijų rajono administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė. Atsakingas pareigas užimti pasiūlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyrius.

Naujoji administracijos direktorė kilusi iš Lazdijų rajono Druskininkėlių kaimo. I. Šaparauskienė yra įgijusi dviejų krypčių išsilavinimą – inžinerinį ir ekonominį: Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (buvęs Lietuvos žemės ūkio universitetas) įgijo hidrotechninės inžinerijos specialybę, Kauno technologijos universitete baigė Ekonomikos magistro studijas. Įgytas išsilavinimas suteikė žinių ir kompetencijos.

Darbo karjerą pradėjo vienoje didžiausių Lietuvos statybinių kompanijų nuo statybos inžinierės-ekonomistės, vėliau palaipsniui kilo iki finansų direktorės pareigų, kurias užėmė paskutiniuosius 10 metų. Darbo veikla buvo susijusi su bendrovių finansų valdymo strategijos formavimu, valdymu ir kontrole. Ilgus metus I. Šaparauskienė buvo bendrovių vadovybės narė. Ji sugeba generuoti ir įgyvendinti įvairias idėjas, vizijas bei kurti ilgalaikes strategijas. Kaip teigia naujoji administracijos direktorė, informacinės technologijos yra jos stiprioji pusė: „Gebu ir moku sukurti ir optimizuoti procesus, leidžiančius pagerinti darbo našumą bei informacijos sklaidą. Esu reikli, bet supratinga vadovė, kuri skatina darbuotojus tobulėti.“ Darbas tarptautinio, valstybinio ir privataus kapitalo bendrovėse išmokė svarbiausio dalyko – viskas įgyvendinama, reikia tik iniciatyvos, noro dirbti ir nenustoti tobulėti.

Grįžusi į Lazdijus, naujoji administracijos direktorė pasiryžusi sąžiningai ir atsakingai dirbti, kad merės Ausmos Miškinienės siekis sudaryti puikias sąlygas čia gyvenantiems ir norintiems grįžti, būtų įgyvendintas.

„Džiaugiuosi, kad gyventojai Lazdijų rajone pasirinko drąsias permainas. Tikiu, kad neilgai liko laukti. Neabejodama atsisakiau puikiai apmokamo darbo Vilniuje, solidžių pareigų ir taip, kaip merė Ausma Miškinienė, pasirinkau savo gimtąjį Lazdijų kraštą“ – teigė I. Šaparauskienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite