Angle down Atgal

„llgiausių metų“ skambėjo šimtametei Marijonai Žilionienei

Birželio 28 dieną didelė šventė aplankė Čižiūnų socialinių paslaugų centro gyventojus ir darbuotojus. Savo 100-ąjį gimtadienį paminėjo centre gyvenanti Marijona Žilionienė. Šia ypatinga proga centro darbuotojai ir gyventojai šimtametę pradžiugino gražiomis iškilmėmis.

Lauke susėdę centro gyventojai su šūksniais sutiko guvią, dailiai pasipuošusią jubiliatę. Ji atvažiavo į savo gimtadienio puotą vežimėliu, bet persėdo į krėslą ir komentuodama klausėsi sveikinimų.  

Šimtametę pasveikino rajono savivaldybės mero pavaduotoja, einanti mero pareigas Marija Puč, mero patarėja Evelina Kislych-Šochienė, administracijos direktorius Andrius Šatevičius, Lietuvos Respublikos Seimo narė Edita Rudelienė, Aukštadvario seniūnas Laimis Kvedaravičius, centro vadovė Irena Kalkienė, darbuotojai, senolės giminaičiai.

M.Žilionienė centre įsikūrė prieš metus, kai tapo per sunku savarankiškai  tvarkytis namuose. Ji kalba lietuviškai ir lenkiškai, yra guvi, neprarandanti gero ūpo. Senolė tik pasiskundė, kad nelabai klauso kojos ir pati stebėjosi, kad sulaukė šimto metų.  

Šimtametei įteiktas piniginis čekis, kurį skyrė rajono savivaldybė, skambėjo Justino Narvido dainos ir tradicinis „llgiausių metų“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite