Ilgąjį savaitgalį vyko automobilių slalomo varžybos

Šalčininkai
Šalčininkų rajono savivaldybės nuotr.
Reporteris Santa Etaplius žurnalistas

Ilgąjį savaitgalį vieni šventė Jonines, kiti važiavo prie Jūros, tačiau atsirado ir panorėjusių kovoti dėl Šalčininkų rajono mero taurės automobilių slalomo varžybose.

Birželio 22 dieną, šeštadienį, į Didžiąsias Sėlas atskubėjo 10 vairuotojų, kurie pageidavo sudalyvauti automobilių slalomo varžybose, kartu su jais atvyko ir palaikymo komandos. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į kelias kategorijas. Kategorijoje iki 1600 cc nugalėjo Nikita Fedotov, II vietą užėmė Erik Vilkanec, III – Viktor Dubinecki. Kategorijoje iki 2000 cc nugalėjo Erik Vilkanec, II vieta užėmė Miroslav Dubinecki, II – Viktor Dubinecki ir kategorijoje virš 2000 cc nugalėjo Vadim Kovalevski, II vieta užėmė Erik Rouba, III – Miroslav Dubinecki.

Varžybų nugalėtojams apdovanojimus įteikė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, renginio iniciatorius Juzef Malevski, sporto klubo „Motosport Malevski“ pirmininkas ir Lietuvos automobilio sporto klubo garbės narys Algimantas Maulius.