Sportas2019 m. Birželio 2 d. 16:23

Ilgai lauktas bėgimo renginys įvyko – įspūdingiausios jo akimirkos

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

86282

Pirmąjį vasaros savaitgalį Vilniaus gatves užtvindė bėgikai. Sekmadienį, birželio 2 d., jau 8 kartą vyko vienas didžiausių bėgimo renginių Lietuvoje „NIKE We Run Vilnius“. Šiemet prie starto linijos rikiavosi daugiau nei 6,5 tūkst. renginio dalyvių, tarp kurių daugybė sporto aistruolių, profesionalių bėgikų ir žinomų Lietuvos veidų. Tarp bėgikų buvo galima sutikti Moniką Mariją Paulauskaitę, Petrą Daunį, Dalią Belickaitę ir daugelį kitų.

Renginio rytą pirmieji startavo 21,098 km ir 10 km bėgikai. Pusmaratonio distancijoje tarp vyrų greičiausi buvo Janis Viskers (finišavo per 1 val. 08 min. 21 sek.), Valdas Dopolskas (1 val. 09 min. 20 sek.), Dzmitry Hryhoryeu (1 val. 11 min. 08 sek.). Tarp moterų šioje distancijoje greičiausios buvo Milda Eimontė (1 val. 19 min. 17 sek.), Sviatlana Kurhanskaya (1 val. 22 min. 33 sek.), trečioji finišavo Loreta Petekevičienė (1 val. 26 min. 38 sek.).

Tuo tarpu 10 km distancijoje greičiausios tarp moterų buvo: Loreta Kančytė (36,59 min.), Monika Gotcaitytė (43,03 min.), Giedrė Kubiliūtė (43,32 min.), o tarp vyrų – Remigijus Kančys (31,23 min.), Mindaugas Viršilas (32,04 min.), Aliaksandr Sanko (33,18 min.).

Populiariausioje 5 km distancijoje, asmeninį rezultatą pagerino Dalia Belickaitė, įveikusi trasą per 24,49 min. Greičiausiai iš moterų šią distanciją įveikė lengvaatletė Monika Bytautienė (17,05 min.), Sviatlana Kurhanskaya (17,46 min.), Aurelija Tamašauskaitė (18,03 min.). Tarp vyrų trasą greičiausiai įveikė Egidijus Adomkaitis (15,40 min.), Modestas Dirsė (15,47 min.), Aliaksandr Sanko (15,58 min.). Petras Daunys, taip pat bėgęs su gausiu būriu bėgikų, 5 km trasą įveikė per 21,15 min.

Specialiame bėgime dalyvavo ir apie tūkstantis mažųjų bėgikų. Visų bėgimo dalyvių finiše laukė specialūs atminimo medaliai, greičiausiųjų laukė ir prizai.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.