Ilgai laukta pergalė: Lietuvos futbolo rinktinė PČ atrankoje įveikė Bulgariją

Pexels.com nuotr.

Etaplius.lt BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

190529

Šių metų kovo pabaigoje atrankoje į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą startavusi Lietuvos rinktinė pagaliau gali džiaugtis pirmaisiais taškais ir pirmąja pergale. C pogrupio rungtynėse LFF stadione mūsų futbolininkai 3:1 sudorojo Bulgariją.

Lietuvius į priekį 18-ąją minutę išvedė Justas Lasickas, tačiau rezultatą jau po pertraukos 64-ąją minutę tiksliu baudos smūgiu išlygino Kirilas Despodovas.

Pergalę mūsų šalies rinktinei nukalė Fedoro Černycho dublis 82 ir 84 minutėmis.

Pirmuosius taškus į savo taupyklę įsidėjusi Lietuvos rinktinė grupėje išlieka penkta, tačiau po šių rungtynių atsirado neblogi šansai pakovoti ne tik dėl ketvirtos, bet ir trečiosios pozicijos.

Tiek nuo Bulgarijos, tiek nuo Šiaurės Airijos mūsų futbolininkus skiria tik du taškai.

Atrankoje į PČ lietuviams dar liko dvejos rungtynės, o artimiausias mačas prieš Šveicariją namuose įvyks jau po trijų dienų, antradienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.