Angle down Atgal

Įkliuvo įtariami kvaišalų tiekėjai

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai glaudžiai bendradarbiaudami su Marijampolės pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais užkirto kelią labai didelio kiekio narkotinių medžiagų permetimui į pataisos namų teritoriją.

Turėdami išankstinės informacijos apie galimą bandymą įvykdyti tokį nusikaltimą Marijampolės apskr. VPK pareigūnai penktadienį po pietų Sporto gatvėje sustabdė patikrinti automobilį „Mercedes Benz A180“. Automobilio vairuotojas atsisakė vykdyti teisėtą policijos pareigūnų reikalavimą atidaryti vairuotojo dureles ir staiga nuspaudęs greičio pedalą dideliu greičiu nuvažiavo.

Operacijoje dalyvavę policijos pareigūnai 13.15 val. automobilį pasivijo ir sustabdė Dariaus ir Girėno gatvėje. Automobilį stabdant vienas iš jame sėdėjusių vyrų pro langą išmetė paketą su galimai narkotinėmis medžiagomis ir iššokęs iš automobilio bandė sprukti, bet buvo sulaikytas. Pareigūnai į areštinę atgabeno sulaikytus 1984 m. gimusį kalvarijietį ir du Kazlų Rūdos gyventojus, gimusius 1986 m. ir 1995 m.

Dviem operacijoje dalyvavusiems pareigūnams dėl įtariamųjų pasipriešinimo prireikė medikų pagalbos. Jiems paskirtas ambulatorinis patirtų traumų gydymas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite